Проекти рішень

Відображається 461 елементів
Назва документаДата публікаціїТип документа
Сортувати 
 
Сортувати 
 
Сортувати 
 
Назва документаДата публікаціїТип документа
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Усман Наталії Григорівни 23 жовтня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Горбач Зої Вікторівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 23 жовтня 2017 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Цигічко Світлани Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 23 жовтня 2017 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Скульського Віталія Марковича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 23 жовтня 2017 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Петрюк Любові Миколаївні в межах с.Рудня Броварського району Київської області 23 жовтня 2017 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Вовікова Миколи Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 23 жовтня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шевчук Ольги Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 20 жовтня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Пономаренка Володимира Івановича 19 жовтня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Майстренка Володимира Миколайовича та Мельник Надії Миколаївни в спільну часткову власність 18 жовтня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Швачко Тетяни Володимирівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 18 жовтня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Покоєвіц Тетяни Дем'янівни та Василенко Ганни Демянівни в спільну часткову власність 17 жовтня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Майстренка Григорія Максимовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 17 жовтня 2017 р.  
Про надання матеріальних допомог сільському голові Карчевському О.П. 16 жовтня 2017 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Хвостицької Софії Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 12 жовтня 2017 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Риби Марії Войцехівни в межах с.Рудня Броварського району Київської област 12 жовтня 2017 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у спільну часткову власність гр.Нечипорук Тетяни Василівни та Нечипорук Олександра Володимировича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 11 жовтня 2017 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у спільну часткову власність гр.Карпенко Тетяни Андріївни та Шевченко Юлії Сергіївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 11 жовтня 2017 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Процайла Юрія Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 11 жовтня 2017 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Майстренко Лідії Тихонівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 11 жовтня 2017 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Житнецької Світлани Анатоліївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 жовтня 2017 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Житнецької Світлани Анатоліївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 жовтня 2017 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Макаренко Ганни Антонівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 6 жовтня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Теличко Лариси Анатоліївни 4 жовтня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сухини Володимира Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 жовтня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Скульського Віталія Марковича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 жовтня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Овдієнка Миколи Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 жовтня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ігнатенка Сергія Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 жовтня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гордієнка Андрія Костянтиновича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 жовтня 2017 р.  
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І півріччя 2017 року 6 вересня 2017 р.  
Про внесення змін до рішення 11-ї сесії Руднянської сільської ради VІI скликання № 135 від 23 грудня 2016 року «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2017 рік» та додатків до нього 6 вересня 2017 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Ненько Мотрони Семенівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 29 серпня 2017 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Левченко Валентини Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 29 серпня 2017 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Жилінського Сергія Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 29 серпня 2017 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель для ведення особистого селянського господарства на землі – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Овдій Надії Веніамінівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 29 серпня 2017 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Прокопової Ніни Михайлівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 29 серпня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Усман Наталії Григорівни 31 липня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Скульського Віталія Марковича 31 липня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Покоєвіц Тетяни Дем'янівни та Василенко Ганни Дем'янівни в спільну часткову власність 31 липня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Петрюк Любові Миколаївни 31 липня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Овдієнка Миколи Івановича 31 липня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Майстренка Григорія Максимовича 31 липня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Лисої Ніни Миколаївни 31 липня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Денисенка Григорія Миколайовича 31 липня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Власюк Василя Степановича 31 липня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Семенюк Ірини Олександрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 31 липня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Свириденко Надії Луківни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 31 липня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Свириденко Дмитра Олександровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 31 липня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Прихожай Олександра Вікторовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 31 липня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Побивайло Світлани Євгенівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 31 липня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Побивайло Світлани Євгенівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 31 липня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Нестеренко Юлії Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 31 липня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Нестеренка Володимира Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 31 липня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Крат Етері Володимирівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 31 липня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Власюк Любов Євгенівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 31 липня 2017 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Ненька Григорія Митрофановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 31 липня 2017 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки та передачу їх у власність гр.Смалька Леоніда Павловича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 31 липня 2017 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки та передачу їх у власність гр.Климася Григорія Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 31 липня 2017 р.  
Про добровільне об’єднання територіальних громад 31 липня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Смалька Леоніда Павловича 23 травня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Петренка Миколи Григоровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 19 травня 2017 р.  
Про затвердження розпоряджень сільського голови за IІ квартал 2017 р. 19 травня 2017 р.  
Про внесення змін до рішення 11-ї сесії Руднянської сільської ради VІI скликання № 135 від 23 грудня 2016 року «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2017 рік» та додатків до нього 19 травня 2017 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Гузій Ганни Корніївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 17 травня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Терені Володимира Володимировича 15 травня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Бурди Олега Анатолійовича 15 травня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Цигічко Світлани Петрівни 12 травня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Житнецької Світлани Анатоліївни 12 травня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Житнецької Світлани Анатоліївни 12 травня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Ахмедової Світлани Іванівни 12 травня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Житнецького Олега Володимировича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 12 травня 2017 р.  
Про роботу комунального підприємства «Руднянське» за 2015-2016 роки 5 травня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Хвостицької Софії Миколаївни 5 травня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Хвостицької Софії Миколаївни 5 травня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Вовікова Миколи Миколайовича 5 травня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Прокопової Ніни Михайлівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 травня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Майстренко Лідії Тихонівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 травня 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Власюк Людмили Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 травня 2017 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Батечка Василя Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 травня 2017 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється права сервітуту 5 травня 2017 р.  
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І квартал 2017 рік 5 травня 2017 р.  
Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад» 6 квітня 2017 р.  
Про внесення змін до рішення 11-ї сесії Руднянської сільської ради VІI скликання № 135 від 23 грудня 2016 року «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2017 рік» та додатків до нього 24 березня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Ненько Мотрони Семенівни 20 березня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Климась Григорія Івановича 20 березня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Волощук Світлани Вікторівни 20 березня 2017 р.  
Про затвердження орендної плати на земельну ділянку, що надана в оренду ФОП Федорченко М.Д., в зв'язку з введенням в дію на території Руднянської сільської ради з 01.01.2017 р. нормативної грошової оцінки земель 20 березня 2017 р.  
Про затвердження орендної плати на земельну ділянку, що надана в оренду ФОП Прохацького В.П., в зв'язку з введенням в дію на території Руднянської сільської ради з 01.01.2017 р. нормативної грошової оцінки земель 16 березня 2017 р.  
Про затвердження орендної плати на земельну ділянку, що надана в оренду ФОП Прохацького В.П., в зв'язку з введенням в дію на території Руднянської сільської ради з 01.01.2017 р. нормативної грошової оцінки земель 16 березня 2017 р.  
Про затвердження орендної плати на земельну ділянку, що надана в оренду ФОП Ковшун С.А., в зв'язку з введенням в дію на території Руднянської сільської ради з 01.01.2017 р. нормативної грошової оцінки земель 16 березня 2017 р.  
Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад» 15 березня 2017 р.  
Про розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту 15 березня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Риби Марії Войцехівни 15 березня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Нечипорук Тетяни Василівни та Нечипорук Олександра Володимировича в спільну часткову власність 15 березня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Ненька Григорія Митрофановича 15 березня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Карпенко Тетяни Андріївни та Шевченко Юлії Сергіївни в спільну часткову власність 15 березня 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Парубець Ганни Яківни 22 лютого 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Парубець Ганни Яківни 22 лютого 2017 р.  
Про надання згоди на добровільне об'єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи 21 лютого 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Шевчука Віктора Олексійовича 21 лютого 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Гузій Ганни Корніївни 21 лютого 2017 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Батечка Василя Миколайовича 21 лютого 2017 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жилінського Сергія Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 21 лютого 2017 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Денисенка Григорія Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 21 лютого 2017 р.  
Про встановлення місцевих податків 21 лютого 2017 р.  
Про внесення змін до рішення 11-ї сесії Руднянської сільської ради VII скликання №135 від 23.12.2016р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2017р.» 21 лютого 2017 р.  
Про звільнення від оплати за харчування окремих дітей в ДНЗ «Берізка» с.Рудня 23 січня 2017 р.  
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 2016 рік 20 січня 2017 р.  
Про надання пільги учасникам бойових дій з оплати за харчування дітей в ДНЗ «Берізка» с.Рудня 10 січня 2017 р.  
Про надання згоди на приватизацію жилих приміщень (кімнат) у гуртожитку по вулиці Віталія Шевченка,7 с.Рудня Броварського району Київської області, що належить до комунальної власності територіальної громади с.Рудня 10 січня 2017 р.  
Про затвердження Програми щодо оздоровлення та літнього відпочинку дітей у 2017 році 10 січня 2017 р.  
Про затвердження положення про преміювання та надання матеріальних допомог працівникам аппарату Руднянської сільської ради на 2017 рік 10 січня 2017 р.  
Про затвердження плану роботи Руднянської сільської ради на 2017 рік 10 січня 2017 р.  
Про встановлення премій та надбавок 10 січня 2017 р.  
Про затвердження штатного розпису Працівників Руднянської сільської ради та працівників ДНЗ «Берізка» на 2017 рік 23 грудня 2016 р.  
Про встановлення батьківської плати за харчування дітей та затвердження норм харчування у ДНЗ «Берізка» 23 грудня 2016 р.  
Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2017 рік. 22 грудня 2016 р.  
Про затвердження розпоряджень сільського голови за IV квартал 2016 р. 22 грудня 2016 р.  
Про затвердження орендної плати на земельну ділянку для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії 22 грудня 2016 р.  
Про внесення змін до рішення 4-ї сесії Руднянської сільської ради VII скликання №25 від 24.12.2015р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2016р.» 22 грудня 2016 р.  
Про затвердження Порядку встановлення пільги з плати батьків, учасників бойових дій в зоні АТО, за харчування дітей в дошкільному навчальному закладі «Берізка» с.Рудня 19 грудня 2016 р.  
Про затвердження Програми соціально- економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади с.Рудня на 2017 рік 16 грудня 2016 р.  
Про розгляд заяви гр.Степанка Андрія Івановича щодо надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Рудня Броварського району Київської області 14 грудня 2016 р.  
Про розгляд заяви гр.Постоєнка Олега Миколайовича щодо надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Рудня Броварського району Київської області 14 грудня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Климась Григорія Івановича 13 грудня 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у спільну часткову власність гр.Шевченка Миколи Петровича та Шевченка Володимира Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 13 грудня 2016 р.  
Про упорядкування структури заробітної плати працівникам ДНЗ « Берізка» села Рудня Броварського району Київської області 12 грудня 2016 р.  
Про прийняття об’єктів до комунальної власності територіальної громади села Рудня Броварського району Київської області 12 грудня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Макаренко Ганни Антонівни 12 грудня 2016 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Макаренко Ганни Антонівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 12 грудня 2016 р.  
Про затвердження статуту Руднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Броварського району Київської області (нова редакція) 12 грудня 2016 р.  
Про затвердження статуту дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Берізка» Броварського району Київської області (нова редакція) 12 грудня 2016 р.  
Про внесення змін до рішення 4-ї сесії Руднянської сільської ради VII скликання №25 від 24.12.2015р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2016р.» 12 грудня 2016 р.  
Про безоплатну передачу у власність ПАТ «Київобленерго» енергетичних об'єктів та надання дозволу на розроблення документації із землеустрою під розміщення трансформаторної підстанції 12 грудня 2016 р.  
Про розгляд заяви гр.Теплюка Олексія Миколайовича щодо надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Рудня Броварського району Київської області 25 листопада 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Процайла Юрія Миколайовича 25 листопада 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Книш Валентини Іванівни, Книш Олександра Михайловича та Бульби Людмили Михайлівни в спільну часткову власність 25 листопада 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Книш Валентини Іванівни, Книш Олександра Михайловича та Бульби Людмили Михайлівни в спільну часткову власність 25 листопада 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Денисенка Григорія Миколайовича 25 листопада 2016 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Денисенка Григорія Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 25 листопада 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Селюка Пантелія Микитовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 25 листопада 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Селюка Григорія Пантелійовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 25 листопада 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Папенка Вячеслава Валерійовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 25 листопада 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Новохацької Світлани Костянтинівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 25 листопада 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Ковшун Сергія Дмитровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 25 листопада 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Денисенка Григорія Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 25 листопада 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Білодіда Миколи Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 25 листопада 2016 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Теплюка Олексія Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 25 листопада 2016 р.  
Про затвердження орендної плати на земельну ділянку 25 листопада 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Давидок Віри Степанівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 18 жовтня 2016 р.  
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 9 місяців 2016 рік 17 жовтня 2016 р.  
Про внесення змін до рішення 4-ї сесії Руднянської сільської ради VII скликання №25 від 24.12.2015р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2016р.» 17 жовтня 2016 р.  
Про тендерний комітет з організації та проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг бюджетних коштів Руднянської сільської ради 13 жовтня 2016 р.  
Про розгляд звернення міського голови Броварської міської ради Київської області щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад 10 жовтня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади Руднянської сільської ради в с.Рудня Броварського району Київської області 5 жовтня 2016 р.  
Про роботу та фінансову діяльність КП «Руднянське» станом на 01.10.2016 року. 30 вересня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Шевченка Миколи Петровича та Шевченка Володимира Миколайовича в спільну часткову власність 30 вересня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Папенка Вячеслава Валерійовича 30 вересня 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Тосенко Тетяни Андріївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 30 вересня 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Литвиненко Лариси Володимирівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 30 вересня 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Коваля Івана Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 30 вересня 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Денисенко Олени Павлівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 30 вересня 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Денисенка Григорія Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 30 вересня 2016 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0400 га. по вулиці Шкільна, в с. Рудня Броварського району Київської області 30 вересня 2016 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПАТ «Київобленерго» в межах с.Рудня Броварського району Київської області 30 вересня 2016 р.  
Про затвердження заходів щодо економного та раціонального використання коштів бюджету Руднянської сільської ради на 2016 рік 30 вересня 2016 р.  
Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі 30 вересня 2016 р.  
Про внесення змін до Статуту територіальної громади села Рудня Броварського району Київської області 30 вересня 2016 р.  
Про внесення змін до рішення 4-ї сесії Руднянської сільської ради VII скликання №25 від 24.12.2015р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2016р.» 12 серпня 2016 р.  
Про внесення змін до рішення 4-ї сесії Руднянської сільської ради VII скликання №25 від 24.12.2015р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2016р.» 12 серпня 2016 р.  
Про розгляд звернення селищного голови селища Велика Димерка щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад 5 серпня 2016 р.  
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І півріччя 2016 рік 1 серпня 2016 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Швачка Вячеслава Сергійовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 28 липня 2016 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гнєдої Людмили Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 28 липня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Селюка Пантелія Микитовича 27 липня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Селюка Григорія Пантелійовича 27 липня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Денисенка Григорія Миколайовича 27 липня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Білодіда Миколи Миколайовича 27 липня 2016 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хохлюк Інни Григорівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 27 липня 2016 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Теплюка Олексія Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 27 липня 2016 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кулик Ірини Василівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 27 липня 2016 р.  
Про надання дозволу на виготовлення плану детального планування земельної ділянки гр.Пономаренко Оксани Дмитрівни 27 липня 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Тимків Василя Михайловича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 27 липня 2016 р.  
Про затвердження та введення в дію на території Руднянської сільської ради з 15.08.2016р. нормативної грошової оцінки земель села Рудня Броварського району Київської області 27 липня 2016 р.  
Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади села Рудня. 27 липня 2016 р.  
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо проведення нормативної грошової оцінки земель с.Рудня 17 травня 2016 р.  
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І квартал 2016 рік 17 травня 2016 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель для ведення особистого селянського господарства на землі – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Любенка Юрія Павловича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 16 травня 2016 р.  
Про затвердження Програми розвитку футболу та спорту в селі Рудня Броварського району 12 травня 2016 р.  
Про розгляд звернення сільського голови села Шевченкове Йовенка В.М. щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад 6 травня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Шевченко Олени Володимирівни 6 травня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Федоряки Алли Миколаївни 6 травня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Тимків Василя Михайловича 6 травня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Литвиненко Лариси Володимирівни 6 травня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Денисенко Олени Павлівни 6 травня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Денисенка Григорія Миколайовича 6 травня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Давидок Віри Степанівни 6 травня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Давидок Віри Степанівни 6 травня 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Слуговини Марії Карпівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 6 травня 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Слуговини Марії Карпівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 6 травня 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Пономарьової Ольги Гордіївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 6 травня 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Марченка Олександра Васильовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 6 травня 2016 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сухини Володимира Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 6 травня 2016 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мишкоріз Оксани Валеріївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 6 травня 2016 р.  
Про затвердження проекту землеустрою 1 щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель для ведення особистого селянського господарства на землі – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр..Пономаренко Оксани Дмитрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 6 травня 2016 р.  
Про затвердження Програми щодо оздоровлення та літнього відпочинку дітей у 2016 році 6 травня 2016 р.  
Про внесення змін до рішення 4-ї сесії Руднянської сільської ради VII скликання №25 від 24.12.2015р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2016р.» 6 травня 2016 р.  
Про внесення змін до регламенту роботи Руднянської сільської ради VII скликання щодо поіменного голосування. 6 травня 2016 р.  
Про внесення змін до Регламенту роботи Руднянської сільської ради Броварського району Київської області VIІ скликання щодо врегулювання конфлікту інтересів. 6 травня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості осг гр.Слуговини Марії Карпівни 12 березня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Тосенко Тетяни Андріївни 12 березня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Слуговини Марії Карпівни 12 березня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Марченко Олександра Васильовича 12 березня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Ковшун Сергія Дмитровича 12 березня 2016 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Ковшун Дмитра Тихоновича 12 березня 2016 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Архипенко Заріфи Расулівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 12 березня 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність жгр.Компанець Світлани Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 12 березня 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Шимка Михайла Григоровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 12 березня 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Шимка Григорія Михайловича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 12 березня 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Компанець Світлани Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 12 березня 2016 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Теплюка Сергія Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 12 березня 2016 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПАТ «Київобленерго» в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 лютого 2016 р.  
Про встановлення місцевих податків 4 лютого 2016 р.  
Про надання багатодітнім сім’ям пільг з оплати за харчування дітей у ДНЗ «Берізка» 26 січня 2016 р.  
Про заходи щодо збереження від пошкодження кабельних ліній електрозв’язку на території Руднянської сільської ради. 26 січня 2016 р.  
Про затвердження плану роботи Руднянської сільської ради на 2016 рік 26 січня 2016 р.  
Про внесення змін до складу виконавчого комітету Руднянської сільської ради VІІ скликання, затвердженого рішенням Руднянської сільської ради від 04.11.2015 року за № 4 «Про утворення виконавчого комітету Руднянської сільської ради» 26 січня 2016 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Ковшун Людмили Василівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 20 січня 2016 р.  
Про затвердження положення про преміювання апарату сільської ради та встановлення премій та надбавок на 2016рік. 23 грудня 2015 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у спільну часткову власність гр.Оніщенко Анни Олександрівни та Оніщенко Марії Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 21 грудня 2015 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Гордієнко Галини Іванівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 21 грудня 2015 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Зіненка Івана Сафроновича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 17 грудня 2015 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Теплюка Сергія Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 грудня 2015 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сухини Володимира Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської облас 8 грудня 2015 р.  
Про затвердження Програми соціально- економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади с.Рудня на 2016 рік 8 грудня 2015 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Пономаренко Миколи Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 19 листопада 2015 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Пономаренко Олександри Павлівни 5 листопада 2015 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Ковшун Людмили Василівни 5 листопада 2015 р.  
Про надання багатодітній сім’ї пільги з оплати за харчування дітей у ДНЗ «Берізка» 5 листопада 2015 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Хижняк Лідії Григорівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 листопада 2015 р.  
Про затвердження розпоряджень сільського голови за жовтень – листопад 2015р. 5 листопада 2015 р.  
Про затвердження регламенту роботи Руднянської сільської ради 5 листопада 2015 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Заяц Анатолія Антоновича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 листопада 2015 р.  
Про затвердження Положення про постійні комісії Руднянської сільської ради 5 листопада 2015 р.  
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 9 місяців 2015 рік 5 листопада 2015 р.  
Про ввнесення змін до рішення ХХХVІІ сесії VІ скликання від 15.01.2015 року №430 «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2015 рік» 5 листопада 2015 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Коомпанець Світлані Миколаївні 15 жовтня 2015 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Компанець Світлані Миколаївні 15 жовтня 2015 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Микитенка Анатолія Сергійовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 жовтня 2015 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Шимку Григорію Михайловичу 7 жовтня 2015 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Шимка Михайла Григоровича 7 жовтня 2015 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Шимка Михайла Григоровича 7 жовтня 2015 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Швачко Софії Михайлівни 7 жовтня 2015 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Хижняк Лідії Григорівни 7 жовтня 2015 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Пономаренко Миколи Івановича 7 жовтня 2015 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Оніщенко Марії Петрівни та Оніщенко Анни Олександрівни в спільну часткову власність 7 жовтня 2015 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Маркіної Софії Петрівни 7 жовтня 2015 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Гордієнко Галини Іванівни 7 жовтня 2015 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Швачку Вячеславу Сергійовичу в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 жовтня 2015 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Швачку Вячеславу Сергійовичу в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 жовтня 2015 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Опошнього Олександра Григоровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 жовтня 2015 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гордієнко Галини Іванівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 жовтня 2015 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гнєдой Людмили Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 жовтня 2015 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПАТ «Київобленерго» в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 жовтня 2015 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Приходько Тетяни Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 жовтня 2015 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Безименної Тетяни Василівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 жовтня 2015 р.  
Про затвердження розпоряджень сільського голови за ІІІ квартал 2015р. 7 жовтня 2015 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Оніщенко Марії Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 жовтня 2015 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Любенка Юрія Павловича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 жовтня 2015 р.  
Про внесення змін до рішення сесії Руднянської сільської ради №430 від 15.01.2015р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2015р.» 7 жовтня 2015 р.  
2 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гнєдой Людмили Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 жовтня 2015 р.  
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І півріччя 2015 рік 5 серпня 2015 р.  
«Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І півріччя 2013 року» 5 серпня 2015 р.  
Про внесення змін до рішення ХХХVІІ сесії VІ скликання від 15.01.2015 року №430 «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2015 рік» 5 серпня 2015 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Зіненко Наталії Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 23 червня 2015 р.  
Про затвердження орендної плати на земельну ділянку 23 червня 2015 р.  
Про надання ПАТ «Київоблгаз» у користування газових мереж, об'єктів та споруд на них 19 червня 2015 р.  
Про надання ПАТ «Київоблгаз» на праві господарського відання газових мереж, об'єктів та споруд на них 19 червня 2015 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Микитенка Анатолія Сергійовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 19 червня 2015 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Заяц Анатолія Антоновича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 червня 2015 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр..Майстренко Валентини Андріївни розташованої в с.Рудня Броварського району Київської області 15 червня 2015 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр..Майстренко Валентини Андріївни розташованої в с.Рудня Броварського району Київської області 15 червня 2015 р.  
2 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.. Безштанька Григорія Андрійовича розташованої в с.Рудня Броварського району Київської області 15 червня 2015 р.  
1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр..Безштанька Григорія Андрійовича розташованої в с.Рудня Броварського району Київської області 15 червня 2015 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Пономарьової Ольги Гордіївни 5 червня 2015 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Оніщенко Марії Петрівни 5 червня 2015 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Оніщенко Марії Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 червня 2015 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Оніщенко Марії Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської област 5 червня 2015 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Оніщенко Марії Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської област 5 червня 2015 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Новицького Анатолія Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 червня 2015 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мишкоріз Оксани Валеріївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 червня 2015 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Любенка Юрія Павловича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 червня 2015 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шевчук Анни Володимирівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 червня 2015 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Швачка Вячеслава Сергійовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 червня 2015 р.  
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І квартал 2015 рік 5 червня 2015 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на землі – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр..Ходос Наталії Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 25 березня 2015 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Марченко Надії Яківни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 16 березня 2015 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Котко Галини Яківни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 16 березня 2015 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПАТ «Київобленерго» в межах с.Рудня Броварського району Київської області 13 березня 2015 р.  
Про внесення змін до рішення сесії Руднянської сільської ради №430 від 15.01.2015р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2015р.» 6 березня 2015 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Смалько Євгенії Федорівни 5 березня 2015 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Ніколаєнка Валерія Григоровича 5 березня 2015 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Броварець Раїси Володимирівни 5 березня 2015 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Шевчук Анни Володимирівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 березня 2015 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Лець Вадима Михайловича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 березня 2015 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Новікова Анатолія Васильовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 березня 2015 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Луценко Тетяни Яківни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 березня 2015 р.  
Про надання багатодітнім сім’ям пільг з оплати за харчування дітей у ДНЗ «Берізка» 27 січня 2015 р.  
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 2014 рік 27 січня 2015 р.  
Про встановлення надбавки за престижність праці педагогічним працівникам ДНЗ «Берізка» на І квартал 2015р. 27 січня 2015 р.  
Про встановлення місцевих податків 27 січня 2015 р.  
Про акцизний податок з реалізації через роздрібну торговельну мережу підакцизних товарів. 27 січня 2015 р.  
Про стан заходів щодо профілактики африканської чуми свиней 15 грудня 2014 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Павленко Ольги Миколаївни 15 грудня 2014 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Зінченко Любові Іванівни 15 грудня 2014 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Барило Юрія Олександровича 15 грудня 2014 р.  
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади Руднянської сільської ради в с.Рудня Броварського району Київської області 15 грудня 2014 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шевчук Анни Володимирівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 грудня 2014 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Швачко Вячеслава Сергійовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 грудня 2014 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Луценко Тетяни Яківни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 грудня 2014 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПАТ «Київобленерго» в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 грудня 2014 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Троян Тетяни Валеріївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 грудня 2014 р.  
Про затвердження розпоряджень сільського голови за листопад 2014р. 15 грудня 2014 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вітем Сергія Володимировича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 грудня 2014 р.  
Про затвердження Програми соціально- економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади с.Рудня на 2015 рік 15 грудня 2014 р.  
Про внесення змін до рішення сесії Руднянської сільської ради №344 від 28.01.2014р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2014р.» 15 грудня 2014 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Єрох Олександра Григоровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 23 жовтня 2014 р.  
Про продовження контракту на виконання обов’язків з начальником КП «Руднянське» Ткаченко П.О. 17 жовтня 2014 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Шевчук Анни Володимирівни 17 жовтня 2014 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Троян Тетяни Валеріївни 17 жовтня 2014 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Лець Вадима Михайловича 17 жовтня 2014 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Артюх Ольги Марківни 17 жовтня 2014 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Новікова Анатолія Васильовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 17 жовтня 2014 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Марченко Надії Яківни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 17 жовтня 2014 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Котко Галини Яківни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 17 жовтня 2014 р.  
Про заходи щодо забезпечення протипожежного захисту об’єктів та приватних житлових будинків, розташованих на території Руднянської сільської ради 17 жовтня 2014 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель для ведення особистого селянського господарства на землі – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр..Калайди Емілії Данилівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 17 жовтня 2014 р.  
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 9 місяців 2014 рік 17 жовтня 2014 р.  
Про внесення змін до рішення сесії Руднянської сільської ради №344 від 28.01.2014р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2014р.» 17 жовтня 2014 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Приходько Тетяни Миколаївни 30 липня 2014 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Приходько Тетяни Миколаївни 30 липня 2014 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Кунах Валентини Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 30 липня 2014 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Булиги Тетяни Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 30 липня 2014 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади Руднянської сільської ради Броварського району Київської області для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування в межах с.Рудня Броварського району Київської області 30 липня 2014 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка відводиться у постійне користування релігійної громади парафії на честь Різдва Пресвятої Богородиці Бориспільської єпархії Української православної церкви с.Рудня Броварського району Київської області для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій в межах с.Рудня Броварського району Київської області 30 липня 2014 р.  
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І півріччя 2014 рік 30 липня 2014 р.  
Про внесення змін до рішення сесії Руднянської сільської ради №344 від 28.01.2014р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2014р.» 30 липня 2014 р.  
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Безименної Тетяни Василівни 6 червня 2014 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Левченко Валентини Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 6 червня 2014 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кеуш Оксани Вікторівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 6 червня 2014 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Карпенка Валерія Петровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 6 червня 2014 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Вітем Сергія Володимировича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 6 червня 2014 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Назаренка Валерія Ігнатовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 6 червня 2014 р.  
Про затвердження розпоряджень сільського голови за травень 2014р. 6 червня 2014 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на землі – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр..Ходос Наталії Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 6 червня 2014 р.  
Про встановлення місцевих податків і зборів на 2015 рік 6 червня 2014 р.  
Про внесення змін до рішення сесії Руднянської сільської ради №344 від 28.01.2014р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2014р.» 6 червня 2014 р.  
Про передачу в оренду комунального майна Руднянської сільської ради приміщення Руднянської медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини до Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» 18 квітня 2014 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Зіненко Наталії Миколаївни 18 квітня 2014 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Булиги Тетяни Петрівни 18 квітня 2014 р.  
Про затвердження розпоряджень сільського голови за квітень 2014р. 18 квітня 2014 р.  
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І квартал 2014 рік 18 квітня 2014 р.  
Про внесення змін до рішення сесії Руднянської сільської ради №344 від 28.01.2014р. «Про сільський бюджет Руднянської Сільської ради на 2014р.» 18 квітня 2014 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Яцюк Валентини Михайлівни 4 березня 2014 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Назаренка Валерія Ігнатовича 4 березня 2014 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Яцюк Валентини Михайлівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 березня 2014 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мовчан Анатолія Григоровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 березня 2014 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у спільну часткову власність гр.Кадирової Алли Тофіківни та Надольської Тетяни Тофіковни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 березня 2014 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Ткаченка Дмитра Андрійовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 березня 2014 р.  
Про затвердження розпоряджень сільського голови за І квартал 2014р. 4 березня 2014 р.  
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 2013 рік 4 березня 2014 р.  
Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2014 рік. 8 січня 2014 р.  
Про затвердження штатного розпису на 2014р. 8 січня 2014 р.  
Про затвердження положення про преміювання апарату сільської ради 8 січня 2014 р.  
Про внесення змін в рішення сесії №231 від 30.01.2013р. «Про тендерний комітет з організації та проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг бюджетних коштів Руднянської сільської ради» 8 січня 2014 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості у спільну часткову власність гр.Надольської Тетяни Тофіковни та Кадирової Алли Тофіківни 5 грудня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Ткаченка Дмитра Андрійовича 5 грудня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Зуй Володимира Миколайовича 5 грудня 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Фролової Наталії Григорівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 грудня 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Скоробагатько Софії Тарасівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 грудня 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Отчич Ірини Іванівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 грудня 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Мовчану Володимиру Івановичу в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 грудня 2013 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Броварця Володимира Олександровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 грудня 2013 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель для ведення особистого селянського господарства на землі – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Майстренка Петра Максимовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 5 грудня 2013 р.  
Про затвердження Програми соціально- економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади с.Рудня на 2014 рік 5 грудня 2013 р.  
Про затвердження Програми використання та охорони земель села Рудня на період 2013-2015 роки 5 грудня 2013 р.  
Про внесення змін до рішень тридцять шостої сесії V скликання від 27.10.2010р за № 397»Про безоплатну передачу у власність ЗАТ «А.Е.С. «Київобленерго» енергетичних об’єктів та за № 398 «Про надання дозволу ЗАТ «А.Е.С. «Київобленерго» на розробку технічної документації відведення земельної ділянки під розміщення енергетичних об’єктів 5 грудня 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Саливон Миколи Опанасовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 8 листопада 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Пономаренко Ніни Василівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 8 листопада 2013 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пономаренко Ніни Василівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 8 листопада 2013 р.  
Про прийняття безхазяйної нерухомої речі у власність територіальної громади с. Рудня 7 листопада 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Фролової Наталії Григорівни 7 листопада 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Герус Любові Володимирівни та Пономаренко Наталії Володимирівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 листопада 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Бучак Лідії Іванівни, Ємець Любові Іванівни та Смірнова Леоніда Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 листопада 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Ходос Наталії Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 листопада 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Франтійчук Галини Михайлівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 листопада 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Смалько Любові Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 листопада 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Матюшка Миколи Петровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 листопада 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Леоненко Надії Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 листопада 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Кадирової Алли Тофіківни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 листопада 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Гузія Миколи Дмитровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 листопада 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Білодіда Миколи Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 листопада 2013 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Завадському Євгенію Вікторовичу в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 листопада 2013 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель для ведення особистого селянського господарства на землі – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Акопяна Оганеса Хачиковича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 листопада 2013 р.  
Про внесення змін до рішення сесії «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2014 рік» за №260 від 31.07.2013р. 4 жовтня 2013 р.  
Аналіз регуляторного впливу проекту рішенняРуднянськоїсільської ради «Про внесення змін до рішення Про місцевіподатки і збори на 2014 рік» 4 жовтня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Скоробагатько Софії Тарасівни 25 вересня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Отчич Ірини Іванівни 25 вересня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості гр.Саливон Миколи Опанасовича 25 вересня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Пономаренко Ніни Василівни 24 вересня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пономаренко Ніни Василівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 24 вересня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Слуговини Марти Свиридівни 10 вересня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Кунах Валентини Петрівни 10 вересня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Папенко Ольги Вікторівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 вересня 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Мельник Володимиру Петровичу в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 вересня 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Котко Галини Яківни, Марченко Надії Яківни та Скоробагатько Тетяни Яківни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 вересня 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Карпенко Парасковії Василівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 вересня 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки та передачу їх у власність гр.Шаманіної Ірини Георгіївни та Рябого Валерія Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 вересня 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки та передачу їх у власність гр.Сороці Ніні Пилипівні в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 вересня 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки та передачу її у власність гр.Павлова Григорія Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 вересня 2013 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення гр.Слуговини Юрія Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 вересня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Леоненко Надії Петрівни 11 липня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Папенко Ольги Вікторівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 11 липня 2013 р.  
Про розгляд звернення Асоціації органів місцевого самоврядування Київської області щодо запобігання прийняттю законопроекту №2342 « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні» 10 липня 2013 р.  
Про припинення права користування земельною ділянкою 10 липня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Смалько Любові Миколаївни 10 липня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Мовчан Володимира Івановича 10 липня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Мовчан Анатолія Григоровича 10 липня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Коваля Івана Івановича 10 липня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Герус Любові Володимирівни та Пономаренко Наталії Володимирівни 10 липня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування будівлі церкви парафії «Різдва Богородиці» в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 липня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Завадського Євгенія Вікторовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 липня 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Циганок Олександри Дмитрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 липня 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Мовчан Тетяни Григорівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 липня 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Мельник Надії Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 липня 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Герус Любові Володимирівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 липня 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки та передачу їх у власність гр.Пономаренка Миколи Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 липня 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки та передачу їх у власність гр.Денисенко Марії Миколаївні в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 липня 2013 р.  
«Про затвердження розпоряджень сільського голови за ІІ квартал 2013р.” 10 липня 2013 р.  
«Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І півріччя 2013 року» 10 липня 2013 р.  
«Про встановлення місцевих податків і зборів» 10 липня 2013 р.  
Про внесення змін до бюджету Руднянської сільської ради на 2013 р. 10 липня 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Безштанька Григорія Олександровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 27 червня 2013 р.  
Про заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на території Руднянської сільської ради 25 червня 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Швачко Марії Яківни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 25 червня 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Максименка Костянтина Юхимовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 25 червня 2013 р.  
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Зінченко Любові Іванівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 25 червня 2013 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Москаленко Марії Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 25 червня 2013 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Матюшко Наталії Василівні в адмінмежах с.Рудня Броварського району Київської області 25 червня 2013 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Кеуш Ірині Борисівні в межах с.Рудня Броварського району Київської області 25 червня 2013 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Берковцю Василю Олександровичу в межах с.Рудня Броварського району Київської області 25 червня 2013 р.  
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Бабієнку Андрію Володимировичу в межах с.Рудня Броварського району Київської області 25 червня 2013 р.  
Про внесення змін до бюджету Руднянської сільської ради на 2013р 25 червня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Зінченко Любові Іванівни 15 квітня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Малюк Лариси Станіславівни межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 квітня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Яскевич Наталії Василівни 8 квітня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Ходос Наталії Миколаївни 8 квітня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Гузій Миколи Дмитровича 8 квітня 2013 р.  
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Білодіда Миколи Миколайовича 8 квітня 2013 р.  
«Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І квартал 2013 року» 5 квітня 2013 р.  
Про пролонгацію терміну дії генерального плану села Рудня 22 березня 2013 р.  
Про внесення змін до бюджету Руднянської сільської ради на 2013р. 22 березня 2013 р.  
Відображається 461 елементів