Про акцизний податок з реалізації через роздрібну торговельну мережу підакцизних товарів.РУДНЯНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

Броварського  району   Київської  області

 

                                         П Р О Е К Т

                                                                       

                                     Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

          Тридцять восьмої позачергової  сесії VІ скликання

  

Від  29 січня  2015 року                                                      №       

 Про акцизний податок з реалізації через роздрібну торговельну мережу підакцизних товарів.

 

Заслухавши та обговоривши листи Броварської  ОДПІ  ГУ ДФС у Київській області  від 21.01.15р. за № 116/09/15-02/35 та Управління фінансів Броварської РДА від 12.01.2015р. за №11 , керуючись статтею 143 Конституції України, статті 64 Бюджетного кодексу України, статті 212 Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями, пункту 24 статті 26 та статті 69 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації висновки та рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємства, середнього та малого бізнесу сесії сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

1.Встановити акцизний податок з реалізації через роздрібну торговельну мережу пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів, біодизелю та скрапленого газу в розмірі 5 відсотків.

 2.Дане рішення  набуває  чинності  з 01.01.2015 року.

 3.Копію цього Рішення із додатком направити в установленому порядку до органу державної податкової служби Броварського району.

 4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань планування, бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємства, середнього та малого бізнесу.

 

      Сільський голова                                           А.Т.Кадирова