Про надання багатодітнім сім’ям пільг з оплати за харчування дітей у ДНЗ «Берізка»проект

РУДНЯНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

Броварського  району   Київської  області

 

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

                                  П’ятої  позачергової  сесії  VІІ  скликання

 

 

Від  03лютого   2016 року                                                                №   

 

Про  надання   багатодітнім сім’ям

пільг  з оплати  за харчування дітей

у    ДНЗ «Берізка»

 

          Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст.35  Закону України «Про дошкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2002 року «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних установ», пункту 2.5 «Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06 грудня 2002 року № 66, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 6 грудня 2002 року за № 953/724, розглянувши  заяви  багатодітних матерів: гр. Омелянчук Тетяни Володимирівни , що мешкає у с. Рудня  по вул. Пролетарська  9,

кв 29,  гр. Кеуш Оксани Вікторівни, мешканки с. Рудня по вул. Калініна,буд 10, гр. Поми  Інни Миколаївни, що мешкає у с. Рудня по вул. Чапаєва, буд.33,гр. Нагорної Анни Іванівни, що мешкає по у с. Рудня по вул. Леніна, буд.81, гр. Туманової Вікторії Сергіївни, що мешкає у с. Рудня по вул. Леніна, буд.9 та   враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємства, середнього та малого бізнесу сесії сільської ради

 

                                                 В И Р І Ш И Л А:

 

    1.  Надати пільги у розмірі 50 % від суми, що підлягає сплаті батьками, на період із 01 січня 2016р. по 31 грудня 2016 року,  багатодітним матерям:

-  гр. Омелянчук Тетяни Володимирівни, що мешкає у с. Рудня  по вул. Пролетарська 9, кв.29 з оплати за харчування дочки  Омелянчук Анни, 2013 р.н., що відвідує Руднянський  ДНЗ «Берізка»,

- гр. Кеуш Оксани Вікторівни, мешканки с. Рудня по вул. Калініна,буд 10, з оплати за харчування дочки  Кеуш Ірини, 2010 р.н., що відвідує Руднянський ДНЗ  «Берізка».

- гр. Поми  Інни Миколаївни, що мешкає у с. Рудня по вул. Чапаєва, буд.33, з оплати за харчування дочок  Поми Ілони , 2011 р.н., та Поми Діани, 2011р.н., що відвідують Руднянський ДНЗ  «Берізка».

- гр. Нагорної Анни Іванівни, що мешкає по у с. Рудня по вул. Леніна, буд.81, з оплати за харчування сина Нагорного Владислава, 2009 р.н., що відвідує Руднянський ДНЗ  «Берізка».

- гр. Туманової Вікторії Сергіївни, що мешкає у с. Рудня по вул. Леніна, буд.9 з оплати за харчування сина Туманова Марка , 2009 р.н., що відвідує Руднянський ДНЗ  «Берізка».

 

     2. Бухгалтерії Руднянської сільської ради та бухгалеру  ДНЗ «Берізки» врахувати дане рішення.

 

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємства, середнього та малого бізнесу.

 

  Сільський голова                О.П. Карчевський