Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Малюк Лариси Станіславівни межах с.Рудня Броварського району Київської областіПРОЕКТ                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 ХХІІІ сесії   VІ  скликання

від «26» квітня  2013 року                                                                         за № ___

 

     Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

гр. Малюк Лариси Станіславівни межах с.Рудня

Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши заяву гр..Малюк Лариси Станіславівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення ділянки у власність та додані до неї матеріали,  керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій»,  Законом України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія Руднянської  сільської ради Броварського району Київської області -

 

                                                              В И Р І Ш И Л А  :

 

 1.  Надати дозвіл гр.. Малюк Ларисі Станіславівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею – 0,1500 га  для ведення особистого селянського господарства в с.Рудня   Броварського району Київської області.

2.  Рекомендувати гр.. Малюк Ларисі Станіславівні звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3.  Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.

4.  Попередити гр.. Малюк Ларису Станіславівну про те, що державна реєстрація скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право не зареєстроване з вини заявника (п.10ст.24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5.  Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не надає гр. Малюк Ларисі Станіславівні права володіти, розпоряджатися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

 

 СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                                  А.Т.КАДИРОВА