Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Завадського Євгенія Вікторовича в межах с.Рудня Броварського району Київської областіПроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 ХХV сесії   VІ  скликання

від  липня  2013 року                                                                         за №

 

     Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

гр. Завадського Євгенія Вікторовича в межах с.Рудня

Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши заяву гр. Завадського Євгенія Вікторовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення ділянки у власність та додані до неї матеріали,  керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій»,  Законом України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

 1.  Надати дозвіл гр. Завадському Євгенію Вікторовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею – 0,2300 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Рудня по вул..Лісова,10   Броварського району Київської області.

2.  Рекомендувати гр. Завадському Євгенію Вікторовичу звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3.  Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.

4.  Попередити гр. Завадського Євгенія Вікторовича про те, що державна реєстрація скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право не зареєстроване з вини заявника (п.10ст.24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5.  Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не надає гр. Завадському Євгенію Вікторовичу права володіти, розпоряджатися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

 

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                      А.Т.КАДИРОВА