Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості гр.Саливон Миколи ОпанасовичаПроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 ХХVІ сесії   VІ  скликання

від 30 вересня  2013 року                                                                         за №

 

     Про надання дозволу на розробку

технічної документації  із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельних ділянок в натурі на місцевості

гр.Саливон Миколи Опанасовича

 

   Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України «Про державний земельний кадастр», ст.12, 118 Земельного кодексу України, розглянувши  заяву  гр. Саливон Миколи Опанасовича  про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості,  сесія Руднянської  сільської ради Броварського району Київської області -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

 1.  Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості гр. Саливон Миколи Опанасовича площею – 0,25 га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та розміром 0,13 га для ведення особистого селянського господарства в с.Рудня   по вул.Кірова,66 в межах Руднянської сільської ради Броварського району Київської області.

2.  Роботи щодо розробки технічної документації із землеустрою розпочати з укладання договору із землевпорядною організацією, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) на їх виконання.

3.  Технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.

4.  Попередити гр. Саливон Миколу Опанасовича про те, що державна реєстрація скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельних ділянок речове право не зареєстроване з вини заявника (п.10ст.24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5.  Зазначений дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості не надає гр. Саливон Миколі Опанасовичу права володіти, розпоряджатися вказаними ділянками до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                     А.Т.КАДИРОВА