Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Книш Валентини Іванівни, Книш Олександра Михайловича та Бульби Людмили Михайлівни в спільну часткову власністьпроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 десятої чергової сесії   VІІ  скликання

 

від грудня  2016 року                                                                         за №

 

     Про надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості

гр.Книш Валентини Іванівни,  Книш Олександра Михайловича та

Бульби Людмили Михайлівни в спільну часткову власність

 

  Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..12,118 Земельного Кодексу України, розглянувши заяви гр. Книш Валентини Іванівни,  Книш Олександра Михайловича та Бульби Людмили Михайлівни  про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, враховуючи рекомендації комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Книш Валентини Іванівни (1/2 частина),  Книш Олександра Михайловича (1/4 частина) та Бульби Людмили Михайлівни (1/4 частина) у спільну часткову власність площею – 0,15 га для ведення особистого селянського господарства в с.Рудня в межах Руднянської сільської ради Броварського району Київської області.

2.Роботи щодо розробки технічної документації із землеустрою розпочати з укладання договору із землевпорядною організацією, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) на їх виконання.

3.Технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.

4.Попередити гр. Книш Валентину Іванівну,  Книш Олександра Михайловича та Бульбу Людмилу Михайлівну   про те, що державна реєстрація скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право не зареєстроване з вини заявника (п.10 ст.24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5.Зазначений дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості не надає гр. Книш Валентині Іванівні,  Книш Олександру Михайловичу та Бульбі Людмилі Михайлівні права володіти, розпоряджатися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                О.П.Карчевський