Про встановлення батьківської плати за харчування дітей та затвердження норм харчування у ДНЗ «Берізка»проект

РУДНЯНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

Броварського  району   Київської  області

                                                                

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Одинадцятої чергової  сесії VІІ скликання

 

 

 

Від 23грудня  2016 року                                                                №          

 

 

 

Про встановлення батьківської

плати за харчування дітей та

затвердження норм харчування у

ДНЗ «Берізка»

 

           

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2002р. № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернат них навчальних закладів», наказів Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах»  від 21.11.2002 року № 667  «Про внесення змін до Порядку встановлення плати для батьків за  перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернат них навчальних закладів» від 25.07.2005р. № 431, враховуючи пункт 29 Закону України  від 28.12.2014р. № 76-VІІ «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» керуючись  статтями 26, 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 35 Закону України  „Про дошкільну освіту“, Законом  України «Про  Державний  бюджет  України  на  2017 рік» сільська рада

 

                                               

                                             ВИРІШИЛА:

 

 

1.      Затвердити норми харчування у дошкільному навчальному закладі «Берізка» на 2017 рік в розмірі 37 грн.00 коп. за один день на одну дитину, враховуючи підвищення цін на продукти харчування.

 

2.      Встановити розмір батьківської плати за харчування однієї дитини в ДНЗ            

«Берізка» на території  Руднянської сільської ради у розмірі: -   50 % від вартості фактично спожитих продуктів харчування.

 

3.      Плату за харчування дітей вносити щомісяця, не пізніше 10-го числа поточного     

         місяця, за який вноситься плата, на рахунок спецфонду ДНЗ «Берізка».

 

4.      Втратили право на безкоштовне харчування у ДНЗ «Берізка»  діти, постраждалі  внаслідок  аварії на ЧАЕС відповідно внесених змін до п.4 ст..30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», та батьки дітей (або особи, що їх замінюють), які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, інваліди з дитинства, діти-інваліди та сім’ї у яких троє і більше дітей, відповідно до статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту» про пільгові умови оплати харчування дітей і дошкільних навчальних закладах.                          

 

5.      Дане рішення набирає чинності з  1  січня   2017   року.

 

6.      Головному бухгалтеру Зіненко А.О.  врахувати дане рішення при прийнятті    

          сільського бюджету  на 2017 рік.

 

      7. Рішення направити завідуючій ДНЗ «Берізка» Москаленко М.П.

 

      8. Контроль за виконанням даного рішення покласти комісію з питань планування,     бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємства, середнього та малого бізнесу.

 

 

 

 

 

 Сільський голова               О.П.Карчевський