Про заходи щодо забезпечення протипожежного захисту об’єктів та приватних житлових будинків, розташованих на території Руднянської сільської ради                           Проект

Р У Д Н Я Н С Ь К А   СІЛЬСЬКА  РАДА

Броварського району   Київської  області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Тридцять п’ятої  чергової  сесії  VІ скликання

 

Від         листопада  2014 року                                          №

 

 

   Про заходи щодо забезпечення протипожежного

 захисту об’єктів та приватних житлових будинків,

 розташованих на території Руднянської сільської ради

 

 

         Заслухавши інформацію провідного інспектора Броварського районного відділу ГУ ДСНС України в Київській області майора служби ЦЗ                    Кузьмика С.О., про результати перевірки протипожежного стану об’єктів і житлових будинків та умови проживання одиноких, пристарілих громадян, багатодітних та не благонадійних громадян, осіб, що зловживають спиртними напоями, виявлено, що стан пожежної безпеки окремих об’єктів та житлових будинків громадян викликає серйозну занепокоєність.

       Беручи до уваги надані пропозиції депутатами сільської ради,   відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»   сесія  сільської   ради

 

                                             В И Р І Ш И Л А : 

 

      1.Зобов'язати окремих керівників об’єктів, розташованих на території сільської ради здійснити заходи по усуненню порушень вимог ГШБ у терміни, вказані в приписах державного пожежного нагляду. Попередити керівників об’єктів, організацій і закладів, що у випадку неприйняття дієвих заходів щодо поліпшення пожежної безпеки до них будуть застосовані міри адміністративного впливу.

      2.З метою покращення пожежної безпеки силами громадських інструкторів по пожежній безпеці, депутатів та активу населених пунктів сільської ради систематично виявляти та брати на облік житлові та господарські будівлі громадян схильних до зловживання спиртними напоями та періодично перевіряти стан протипожежного захисту їх приватних будівель.

 

      3.При сільській раді вишукати можливість щодо надання допомоги в ремонті пічного опалення та електромережі окремим громадянам похилого віку, інвалідам та багатодітним сім’ям.

      4.Своєчасно проводити навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті та на виробництві  в приміщенні сільської ради громадськими  інструкторами по пожежній безпеці в кімнаті з набором матеріалів наочної протипожежної агітації та необхідної документації.

      5. Керівникам об’єктів з масовим перебуванням людей виконати заходи протипожежного захисту з планом заходів для їх експлуатації на протязі 2015 року.

      6. Дільничому інспектору міліції при прийомі громадян на опорному пункті проводити роботу по навчанню правилам пожежної безпеки в побуті та громадських місцях.

      7.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

         

 

 

 

 

  СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                             А.Т.Кадирова