Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на землі – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр..Ходос Наталії Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської областіПроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 тридцять дев'ятої  сесії   VІ  скликання

від березня  2015 року                                                                         за №

     Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки приватної власності,

цільове призначення якої змінюється з земель

для будівництва та обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на землі –

для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

гр..Ходос Наталії Миколаївни

в межах с.Рудня Броварського району Київської області

 

   Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель  - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка на землі – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0285 га у власність гр. Ходос Наталії Миколаївни розташовану в с.Рудня по вул..Леніна,33 розроблений ТОВ «Інститут земельних реформ та раціонального землекористування», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..118,122,123,186-1 Земельного Кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель  - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка на землі – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0400 га за рахунок земель приватної власності у власність гр. Ходос Наталії Миколаївни розташовану в Київська область, Броварський район с.Рудня по вул..Леніна,33 розроблений ТОВ «Інститут земельних реформ та раціонального землекористування».

2.Передати у власність гр. Ходос Наталії Миколаївни земельну ділянку площею 0,0285га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі розташовану в Київська область, Броварський район, с.Рудня вул..Леніна,33.

3.Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер 3221287601:01:016:0052.

4.Гр. Ходос Наталії Миколаївні приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                           А.Т.Кадирова