Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель для ведення особистого селянського господарства на землі – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Любенка Юрія Павловича в межах с.Рудня Броварського району Київської областіпроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 сьомої чергової сесії   VІІ  скликання

від  травня  2016 року                                                                         за №

 

     Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки приватної власності,

цільове призначення якої змінюється з земель

для ведення особистого селянського господарства на землі –

для будівництва та обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд

гр.Любенка Юрія Павловича

в межах с.Рудня Броварського району Київської області

 

   Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель  - для ведення особистого селянського господарства на землі – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1300 га у власність гр. Любенка Юрія Павловича розташовану в с.Рудня по провул.Кірова розроблений ФОП Кравченко І.П., керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..118,122,123,186-1 Земельного Кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель  - для ведення особистого селянського господарства на землі – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1300 га за рахунок земель приватної власності у власність гр. Любенка Юрія Павловича розташовану в Київська область, Броварський район с.Рудня по провул.Кірова розроблений ФОП Кравченко І.П..

2.Передати у власність гр. Любенка Юрія Павловича земельну ділянку площею 0,1300га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в Київська область, Броварський район, с.Рудня провул.Кірова.

3.Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер 3221287601:01:027:0034.

4.Гр. Любенку Юрію Павловичу приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА             О.П.Карчевський