Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення гр.Слуговини Юрія Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської областіПроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 ХХVI  сесії   VІ  скликання

від «30» вересня  2013 року                                                                         за №

 

     Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у разі зміни цільового призначення

 гр.Слуговини Юрія Івановича

в межах с.Рудня Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Слуговини Юрія Івановича розташовану в Київська область, Броварський район, с.Рудня, вул.Леніна,134 розроблений ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3201145992013 від 13.08.2013, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 122, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.  Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель приватної власності у власність              гр. Слуговини Юрія Івановича розташовану в Київська область, Броварський район, с.Рудня, вул.Леніна,134 розроблений ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг».

2.  Передати у власність гр. Слуговини Юрія Івановича земельну ділянку площею      0,2500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в Київська область, Броварський район, с.Рудня, вул.Леніна,134.

3.  Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер 3221287601:01:018:0023.

4.  Гр. Слуговині Юрію Івановичу приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                           А.Т.КАДИРОВА