Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Луценко Тетяни Яківни в межах с.Рудня Броварського району Київської області


 

Проект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 тридцять дев'ятої сесії   VІ  скликання

від березня  2015 року                               за №

 

       Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення  земельної ділянки у

 власність гр. Луценко Тетяни Яківни  в

 межах с.Рудня Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею     0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність гр. Луценко Тетяни Яківни  розташовану в Київська область, Броварський район, с.Рудня, вул.Щорса,46 розроблений ФОП Кравченко І.П., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3204018902015 від 24.02.2015, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 122, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.  Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Луценко Тетяни Яківни  розташовану в Київська область, Броварський район, с.Рудня, вул..Щорса,46  розроблений ФОП Кравченко І.П..

2.  Передати у власність гр. Луценко Тетяни Яківни  земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташовану в Київська область, Броварський район, с.Рудня, вул..Щорса,46.

3. Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер 3221287601:01:029:0018.

4.  Гр. Луценко Тетяні Яківні  приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                          А.Т.Кадирова