Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Бучак Лідії Іванівни, Ємець Любові Іванівни та Смірнова Леоніда Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської областіпроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                          

Р І Ш Е Н Н Я

 ХХVIІ позачергової сесії   VІ  скликання

від листопада  2013 року                                                                         за №

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою, щодо складання документів,

що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку

      та передачу її у власність гр. Бучак Лідії Іванівни, Ємець Любові Іванівни

      та Смірнова Леоніда Івановича

в межах с.Рудня Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності в рівних частинах на  земельну ділянку площею 0,1600 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр.Бучак Лідії Іванівни, Ємець Любові Іванівни та Смірнова Леоніда Івановича  розташовану Київська область, Броварський район,  с.Рудня, вул.Леніна,152 розроблений ТОВ «ЗЕМПРИВАТСЕРВІС», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-320151199013 від 11.10.2013, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 122, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.  Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку площею 0,1600 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Бучак Лідії Іванівни, Ємець Любові Іванівни та Смірнова Леоніда Івановича  в рівних частинах, розташовану Київська область, Броварський район,  с.Рудня по вул.Леніна,152, розроблений ТОВ «ЗЕМПРИВАТСЕРВІС».

2.  Передати у власність гр. Бучак Лідії Іванівни, Ємець Любові Іванівни та Смірнова Леоніда Івановича  в рівних частинах земельну ділянку площею    0,1600 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану Київська область, Броварський район,  с.Рудня, вул.Леніна,152.

3.  Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер 3221287601:01:017:0027.

4.  Гр. Бучак Лідії Іванівні, Ємець Любові Іванівні та Смірнову Леоніду Івановичу  приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                                А.Т.Кадирова