Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Герус Любові Володимирівни та Пономаренко Наталії Володимирівни в межах с.Рудня Броварського району Київської областіпроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                          

Р І Ш Е Н Н Я

 ХХVIІ позачергової сесії   VІ  скликання

від жовтня  2013 року                                                                         за №

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою, щодо складання документів,

що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку

      та передачу її у власність гр. Герус Любові Володимирівни

      та Пономаренко Наталії Володимирівни

в межах с.Рудня Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності в рівних частинах на  земельну ділянку площею 0,1130 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр.Герус Любові Володимирівни та Пономаренко Наталії Володимирівни  розташовану Київська область, Броварський район,  с.Рудня, вул.Чапаєва,10, кв.1 розроблений ФОП Кравченко І.П., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3201570062013 від 19.10.2013, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 122, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.  Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку площею 0,1130 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Герус Любові Володимирівни та Пономаренко Наталії Володимирівни  в рівних частинах, розташовану Київська область, Броварський район,  с.Рудня по вул.Чапаєва,10, кв.1, розроблений ФОП Кравченко І.П..

2.  Передати у власність гр. Герус Любові Володимирівни та Пономаренко Наталії Володимирівни  в рівних частинах земельну ділянку площею    0,1130 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану Київська область, Броварський район,  с.Рудня, вул.Чапаєва,10, кв.1.

3.  Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер 3221287601:01:003:0033.

4.  Гр. Герус Любові Володимирівні та Пономаренко Наталії Володимирівні  приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                                А.Т.Кадирова