Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки та передачу їх у власність гр.Климася Григорія Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської областіпроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 сімнадцятої позачергової сесії   VІІ  скликання

від         серпня  2017 року                                                                         за № 

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання документів, що

посвідчують право власності на земельні ділянки

та передачу їх у власність гр.Климася Григорія Івановича

в межах с.Рудня Броварського району Київської області

 

   Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки площею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,1554 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Климася Григорія Івановича розташовану в с.Рудня по вул..Козацька,47 розроблений ФОП Кравченко І.П., враховуючи Витяги з Державного земельного кадастру про земельні ділянки НВ-3209177042017 та НВ-3209177072017 від 12.06.2017 року, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..118,122,123,186-1 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки площею 0,2500 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,1554 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Климася Григорія Івановича, розташовану в с.Рудня по вул..Козацька,47, розроблену ФОП Кравченко І.П..

2.Передати у власність гр. Климася Григорія Івановича земельні ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,1554 га для ведення особистого селянського господарства розташовану в с.Рудня по вул..Козацька,47.

3.Встановити, що вказаним земельним ділянкам присвоєно кадастрові номера: 3221287601:01:029:0002 та 3221287601:01:029:0003.

4.Гр. Климасю Григорію Івановичу приступити до використання земельних ділянок за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельні ділянки та отримання правовстановлюючих документів на земельні ділянки.

 

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА               О.П.Карчевський