Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки та передачу їх у власність гр.Смалька Леоніда Павловича в межах с.Рудня Броварського району Київської областіпроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 сімнадцятої позачергової сесії   VІІ  скликання

від         серпня  2017 року                                                                         за № 

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання документів, що

посвідчують право власності на земельні ділянки

та передачу їх у власність гр.Смалька Леоніда Павловича

в межах с.Рудня Броварського району Київської області

 

   Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,2271 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Смалька Леоніда Павловича розташовану в с.Рудня по вул.Лебідська,109 розроблений ФОП Кравченко І.П., враховуючи Витяги з Державного земельного кадастру про земельні ділянки НВ-3209493652017 від 21.07.2017 року, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..118,122,123,186-1 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,2271 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Смалька Леоніда Павловича, розташовану в с.Рудня по вул.Лебідська,109, розроблену ФОП Кравченко І.П..

2.Передати у власність гр. Смалька Леоніда Павловича земельну ділянку площею 0,2271 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в с.Рудня по вул..Лебідська,109.

3.Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер: 3221287601:01:030:0002 та 3221287601:01:029:0003.

4.Гр. Смальку Леоніду Павловичу приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

 

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                           О.П.Карчевський