Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у спільну часткову власність гр.Кадирової Алли Тофіківни та Надольської Тетяни Тофіковни в межах с.Рудня Броварського району Київської областіПроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 тридцять першої   сесії   VІ  скликання

від 24 березня  2014 року                                                            за №

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою, щодо складання документів,

що посвідчують право власності на земельну ділянку

      та передачу її у спільну часткову власність

      гр.Кадирової Алли Тофіківни та Надольської Тетяни Тофіковни

в межах с.Рудня Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на  земельну ділянку площею 0,2500га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у спільну часткову власність гр. Кадирової Алли Тофіківни та Надольської Тетяни Тофіковни розташовану в с.Рудня по вул.Калініна,58 розроблений ТОВ «Альянсюстиція», враховуючи Витяг  з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-3202279942014 від 18.02.2014, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 122, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.  Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у спільну часткову власність гр. Кадирової Алли Тофіківни та Надольської Тетяни Тофіковни розташовану в с.Рудня по вул.Калініна,58, розроблений ТОВ «Альянсюстиція».

2.  Передати у спільну часткову власність гр. Кадирової Алли Тофіківни та Надольської Тетяни Тофіковни земельну ділянку площею  0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в с.Рудня по вул.Калініна,58.

3.  Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер: 3221287601:01:004:0012.

4.  Гр. Кадировій Аллі Тофіківні та Надольській Тетяні Тофіковні приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                       А.Т.КАДИРОВА