Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у спільну часткову власність гр.Нечипорук Тетяни Василівни та Нечипорук Олександра Володимировича в межах с.Рудня Броварського району Київської областіпроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

дев'ятнадцятої чергової сесії   VІІ  скликання

від    жовтня  2017 року                                                                         за №

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання документів, що

посвідчують право власності на земельну ділянку

та передачу її у спільну часткову власність

гр.Нечипорук Тетяни Василівни та Нечипорук Олександра  

Володимировича  в межах с.Рудня Броварського

району Київської області

 

   Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,2000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у спільну часткову власність по ½ частині гр. Нечипорук Тетяни Василівни та Нечипорук Олександра  Володимировича розташовану в с.Рудня по вул.Лебідська,56 розроблений Кравченко І.П., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-3210073352017 від 09.10.2017 року, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..118,122,123,186-1 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку площею 0,2000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Нечипорук Тетяни Василівни та Нечипорук Олександра Володимировича, розташовану в с.Рудня по вул.Лебідська,56, розроблену ФОП Кравченко І.П..

2.Передати у спільну часткову власність гр. Нечипорук Тетяни Василівни та Нечипорук Олександра Володимировича земельну ділянку площею  0,2000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в с.Рудня по вул.Лебідська,56.

3.Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер: 3221287601:01:022:0048.

4.Гр. Нечипорук Тетяні Василівні та Нечипорук Олександру Володимировичу  приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                           О.П.Карчевський