Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у спільну часткову власність гр.Оніщенко Анни Олександрівни та Оніщенко Марії Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської областіпроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 четвертої чергової сесії   VІІ  скликання

від 24 грудня  2015 року                                                                         за №   

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання документів, що

посвідчують право власності на земельну ділянку

та передачу її у спільну часткову власність

гр.Оніщенко Анни Олександрівни та Оніщенко Марії Петрівни

в межах с.Рудня Броварського району Київської області

 

   Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у спільну часткову власність гр. Оніщенко Анни Олександрівни та Оніщенко Марії Петрівни розташовану в с.Рудня по вул.Леніна,26 розроблений ФОП Кравченко І.П., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-3205648592015 від 17.12.2015 року, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..118,122,123,186-1 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у спільну часткову власність гр. Оніщенко Анни Олександрівни та Оніщенко Марії Петрівни, розташовану в с.Рудня по вул.Київська,146, розроблену ФОП Кравченко І.П..

2.Передати у спільну часткову власність гр. Оніщенко Анни Олександрівни та Оніщенко Марії Петрівни земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в с.Рудня по вул.Леніна,26.

3.Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер: 3221287601:01:007:0044.

4.Гр. Оніщенко Анні Олександрівні та Оніщенко Марії Петрівні приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

 

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА               О.П.Карчевський