Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Безименної Тетяни Василівни в межах с.Рудня Броварського району Київської областіпроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 сорок третьої сесії   VІ  скликання

від   08 жовтня  2015 року                                                                         за №   

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання документів, що

посвідчують право власності на земельну ділянку

та передачу її у власність гр.Безименної Тетяни Василівни

в межах с.Рудня Броварського району Київської області

 

   Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,0955 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Безименної Тетяни Василівни розташовану в с.Рудня по вул.Кірова,89 розроблений ТОВ «Альянсюстиція», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-3205003502015 від 01.09.2015 року, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..118,122,123,186-1 Земельного Кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,0955 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Безименної Тетяни Василівни, розташовану в с.Рудня по вул.Кірова,89 розроблену ТОВ «Альянсюстиція».

2.Передати у власність гр. Безименної Тетяни Василівни земельну ділянку площею      0,0955 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в с.Рудня по вул.Кірова,89.

3.Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер: 3221287601:01:026:0021.

4.Гр. Безименній Тетяні Василівні приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

 

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                          А.Т.Кадирова