Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Циганок Олександри Дмитрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської областіПроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 ХХV сесії   VІ  скликання

від «--» липня  2013 року                                                                         за №

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою, щодо складання документів,

що посвідчують право власності на земельну ділянку

      та передачу її у власність гр. Циганок Олександри Дмитрівни

в межах с.Рудня Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на  земельні ділянки площею 0,3000 га – 0,2500га - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,0500га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Циганок Олександри Дмитрівни розташовані в с.Рудня по вул.Київська,111 розроблений ТОВ «Земприватсервіс», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3200627912013 від 25.05.2013, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 122, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія  -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

1.  Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,0500га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Циганок Олександри Дмитрівни  розташовану в с.Рудня по вул.Київська,111, розроблений ТОВ «Земприватсервіс».

2.  Передати у власність гр. Циганок Олександри Дмитрівни земельні ділянки площею    0,2500 га (угіддя – рілля – 0,1629га, під житловою забудовою одно- та двоповерховою – 0,0621га) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,0500га для ведення особистого селянського господарства розташовану в с.Рудня по вул.Київська,111.

3.  Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер 3221287601:01:027:0032.

4.  Гр. Циганок Олександрі Дмитрівні приступити до використання земельних ділянок за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельні ділянки та отримання правовстановлюючого документа на земельні ділянки.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                           А.Т.КАДИРОВА