Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Герус Любові Володимирівни в межах с.Рудня Броварського району Київської областіПроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 ХХV сесії   VІ  скликання

від  липня  2013 року                                                                         за №

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою, щодо складання документів,

що посвідчують право власності на земельну ділянку

      та передачу її у власність гр. Герус Любові Володимирівни

в межах с.Рудня Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на  земельну ділянку площею 0,1540 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Герус Любові Володимирівни розташовану Київська область, Броварський район,  с.Рудня, вул.Чапаєва розроблений ТОВ «Бравотерра», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3200845892013 від 27.06.2013, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 122, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.  Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,1540 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Герус Любові Володимирівни  розташовану Київська область, Броварський район,  с.Рудня по вул.Чапаєва, розроблений ТОВ «Бравотерра».

2.  Передати у власність гр. Герус Любові Володимирівни земельну ділянку площею    0,1540 га (угіддя – рілля – 0,1540га) для ведення особистого селянського господарства розташовану Київська область, Броварський район,  с.Рудня, вул.Чапаєва.

3.  Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер 3221287601:01:003:0028.

4.  Гр. Герус Любові Володимирівні приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                           А.Т.КАДИРОВА