Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Гузій Ганни Корніївни в межах с.Рудня Броварського району Київської областіпроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 шістнадцятої чергової сесії   VІІ  скликання

від 25 травня  2017 року                                                                         за №   

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання документів, що

посвідчують право власності на земельну ділянку

та передачу її у власність гр.Гузій Ганни Корніївни

в межах с.Рудня Броварського району Київської області

 

   Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,2500га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Гузій Ганни Корніївни розташовану в с.Рудня по вул..Лесі Українки,38, розроблений ФОП Кравченко І.П., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-3208924312017 від 11.05.2017 року, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..118,122,123,186-1 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,2500 га для для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Гузій Ганни Корніївни, розташовану в с.Рудня, вул..Лесі Українки,38, розроблену ФОП Кравченко І.П..

2.Передати у власність гр. Гузій Ганни Корніївни земельну ділянку площею 0,2500 га для для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в с.Рудня  по вул..Лесі Українки,38.

3.Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер: 3221287601:01:004:0036.

4.Гр. Гузій Ганні Корніївні приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

 

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                О.П.Карчевський