Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Хвостицької Софії Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської областіпроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 дев'ятнадцятої чергової сесії   VІІ  скликання

від       жовтня 2017 року                                                                         за №

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання документів, що

посвідчують право власності на земельну ділянку

та передачу її у власність гр.Хвостицької Софії Миколаївни

в межах с.Рудня Броварського району Київської області

 

   Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,2500га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Хвостицької Софії Миколаївни розташовану в с.Рудня по вул.Лебідська,71, розроблений ФОП Кравченко І.П., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-3210088802017 від 25.09.2017 року, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..118,122,123,186-1 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,2500 га для для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Хвостицької Софії Миколаївни, розташовану в с.Рудня, вул.Лебідська,71, розроблену ФОП Кравченко І.П..

2.Передати у власність гр. Хвостицької Софії Миколаївни земельну ділянку площею 0,2500 га для для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в с.Рудня  по вул.Лебідська,71.

3.Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер: 3221287601:01:023:0052.

4.Гр. Хвостицькій Софії Миколаївні приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

 

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА               О.П.Карчевський