Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Котко Галини Яківни, Марченко Надії Яківни та Скоробагатько Тетяни Яківни в межах с.Рудня Броварського району Київської області



Проект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 ХХVI сесії   VІ  скликання

від 30 вересня  2013 року                                                                         за №

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою, щодо складання документів,

що посвідчують право власності на земельну ділянку

      та передачу її у власність гр. Котко Галини Яківни,

      Марченко Надії Яківни та Скоробагатько Тетяни Яківни

в межах с.Рудня Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на  земельну ділянку площею 0,0919 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр.Котко Галини Яківни, Марченко Надії Яківни та Скоробагатько Тетяни Яківни  розташовану Київська область, Броварський район,  с.Рудня, вул.Кірова,104 розроблений ТОВ «Бравотерра», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3201081692013 від 03.08.2013, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 122, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.  Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,0919 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Котко Галини Яківни, Марченко Надії Яківни та Скоробагатько Тетяни Яківни в рівних частинах розташовану Київська область, Броварський район,  с.Рудня по вул.Кірова,104 розроблений ТОВ «Бравотерра».

2.  Передати у власність гр. Котко Галини Яківни, Марченко Надії Яківни та Скоробагатько Тетяни Яківни в рівних частинах земельну ділянку площею    0,0919 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану Київська область, Броварський район,  с.Рудня, вул.Кірова,104.

3.  Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер 3221287601:01:023:0037.

4.  Гр. Котко Галині Яківні, Марченко Надії Яківні та Скоробагатько Тетяні Яківні приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                           А.Т.КАДИРОВА