Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Максименка Костянтина Юхимовича в межах с.Рудня Броварського району Київської областіПроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 ХХІV сесії   VІ  скликання

від «--» червня  2013 року                                                                         за №

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою, щодо складання документів,

що посвідчують право власності на земельну ділянку

      та передачу її у власність гр. Максименка Костянтина Юхимовича

в межах с.Рудня Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на  земельну ділянку площею 0,1400 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр.. Максименка Костянтина Юхимовича розташовану в с.Рудня по вул..Леніна,146 розроблений ФОП Прокопенко Олександр Васильович, враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3200516782013 від 29.04.2013, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 122, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія  -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

1.  Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,1400 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр.. Максименка Костянтина Юхимовича розташовану в с.Рудня по вул..Леніна,146, розроблений ФОП Прокопенко Олександр Васильович.

2.  Передати у власність гр.. Максименка Костянтина Юхимовича земельну ділянку площею    0,1400 га (угіддя – рілля – 0,0762га, під житловою забудовою одно- та двоповерховою – 0,0638га) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в с.Рудня по вул..Леніна,146.

3.  Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер 3221287601:01:018:0030.

4.  Гр. Максименку Костянтину Юхимовичу приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                           А.Т.КАДИРОВА