Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Мовчан Тетяни Григорівни в межах с.Рудня Броварського району Київської областіПроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 ХХV сесії   VІ  скликання

від  липня  2013 року                                                                         за №

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою, щодо складання документів,

що посвідчують право власності на земельну ділянку

      та передачу її у власність гр.Мовчан Тетяни Григорівни

в межах с.Рудня Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на  земельну ділянку площею 0,2250 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Мовчан Тетяни Григорівни розташовану Київська область, Броварський район,  с.Рудня, вул.Леніна,149 розроблений ТОВ «Бравотерра», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3200846532013 від 27.06.2013, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 122, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.  Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,2015 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Мовчан Тетяни Григорівни  розташовану Київська область, Броварський район,  с.Рудня по вул.Леніна,149, розроблений ТОВ «Бравотерра».

2.  Передати у власність гр. Мовчан Тетяни Григорівни земельну ділянку площею      0,2015 га (угіддя – рілля – 0,1206га, під житловою забудовою одно- та двоповерховою – 0,0398га, сади- 0,0338га, під житловою забудовою одно- та двоповерховою – 0,0073 ) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану Київська область, Броварський район,  с.Рудня, вул.Леніна,149.

3.  Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер 3221287601:01:017:0024.

4.  Гр. Мовчан Тетяні Григорівні приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                           А.Т.КАДИРОВА