Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Мовчану Володимиру Івановичу в межах с.Рудня Броварського району Київської областіПроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 двадцять дев'ятої  сесії   VІ  скликання

від _______  2013 року                                                               за № ___

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою, щодо складання документів,

що посвідчують право власності на земельну ділянку

      та передачу її у власність гр. Мовчану Володимиру Івановичу

в межах с.Рудня Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на  земельну ділянку площею 0,2500га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Мовчана Володимира Івановича розташовану в с.Рудня по вул.Київська,104 розроблений ТОВ «Альянсюстиція»., враховуючи Витяг  з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-3202041392013 від 24.12.2013, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 122, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.  Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Мовчана Володимира Івановича розташовану в с.Рудня по вул.Київська,104, розроблений ТОВ «Альянсюстиція»..

2.  Передати у власність гр. Мовчану Володимиру Івановичу земельну ділянку площею  0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в с.Рудня по вул.Київська,104.

3.  Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер: 3221287601:01:014:0019.

4.  Гр. Мовчану Володимиру Івановичу приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                       А.Т.КАДИРОВА