Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Ненько Мотрони Семенівни в межах с.Рудня Броварського району Київської областіпроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 вісімнадцятої позачергової сесії   VІІ  скликання

від                            2017 року                                                                         за №

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання документів, що

посвідчують право власності на земельну ділянку

та передачу її у власність гр.Ненько Мотрони Семенівни

в межах с.Рудня Броварського району Київської області

 

   Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,1803га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Ненько Мотрони Семенівни розташовану в с.Рудня по вул.Івана Франка,109, розроблений ФОП Кравченко І.П., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-3209734622017 від 23.08.2017 року, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..118,122,123,186-1 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,1803 га для для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Ненько Мотрони Семенівни, розташовану в с.Рудня, вул.Івана Франка,109, розроблену ФОП Кравченко І.П..

2.Передати у власність гр. Ненько Мотрони Семенівни земельну ділянку площею 0,1803 га для для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в с.Рудня  по вул..Івана Франка,109.

3.Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер: 3221287601:01:017:0052.

4.Гр. Ненько Мотроні Семенівні приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

 

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                           О.П.Карчевський