Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Новохацької Світлани Костянтинівни в межах с.Рудня Броварського району Київської областіпроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

десятої чергової сесії   VІІ  скликання

від грудня  2016 року                                                                         за №   

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання документів, що

посвідчують право власності на земельну ділянку

та передачу її у власність гр.Новохацької Світлани Костянтинівни

в межах с.Рудня Броварського району Київської області

 

   Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,0963 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Новохацької Світлани Костянтинівни розташовану в с.Рудня по вул.Ватутіна,23 розроблений Кравченко І.П., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-3207780162016 від 23.11.2016 року, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..118,122,123,186-1 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,1700 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Новохацької Світлани Костянтинівни, розташовану в с.Рудня по вул.Ватутіна,23 розроблену ФОП Кравченко І.П..

2.Передати у власність гр. Новохацької Світлани Костянтинівни земельну ділянку площею  0,1700 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в с.Рудня по вул.Ватутіна,23.

3.Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер: 3221287601:01:027:0035.

4.Гр. Новохацькій Світлані Костянтинівні приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

 

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                    О.П.Карчевський