Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Скульського Віталія Марковича в межах с.Рудня Броварського району Київської областіпроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 дев'ятнадцятої чергової сесії   VІІ  скликання

від       жовтня 2017 року                                                                         за №

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання документів, що

посвідчують право власності на земельну ділянку

та передачу її у власність гр. Скульського Віталія Марковича

в межах с.Рудня Броварського району Київської області

 

   Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,2141га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Скульського Віталія Марковича розташовану в с.Рудня по вул.Івана Франка,137, розроблений ФОП Кравченко І.П., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-3210178822017 від 23.10.2017 року, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..118,122,123,186-1 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,2141 га для для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Скульського Віталія Марковича, розташовану в с.Рудня, вул.Івана Франка,137, розроблену ФОП Кравченко І.П..

2.Передати у власність гр. Скульського Віталія Марковича земельну ділянку площею 0,2141 га для для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в с.Рудня  по вул.Івана Франка,137.

3.Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер: 3221287601:01:017:0055.

4.Гр. Скульському Віталію Марковичу приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

 

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                     О.П.Карчевський