Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Швачко Марії Яківни в межах с.Рудня Броварського району Київської областіПроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 ХХІV сесії   VІ  скликання

від «--» червня  2013 року                                                                         за №

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою, щодо складання документів,

що посвідчують право власності на земельну ділянку

      та передачу її у власність гр. Швачко Марії Яківни

в межах с.Рудня Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на  земельну ділянку площею 0,2250 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр..Швачко Марії Яківні розташовану в с.Рудня по вул..Ватутіна,19 розроблений ТОВ «Бравотерра», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3200627912013 від 25.05.2013, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 122, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія  -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

1.  Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,2250 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр.. Швачко Марії Яківні  розташовану в с.Рудня по вул..Ватутіна,19, розроблений ТОВ «Бравотерра».

2.  Передати у власність гр.. Швачко Марії Яківні земельну ділянку площею    0,2250 га (угіддя – рілля – 0,1629га, під житловою забудовою одно- та двоповерховою – 0,0621га) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в с.Рудня по вул..Ватутіна,19.

3.  Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер 3221287601:01:027:0032.

4.  Гр. Швачко Марії Яківні приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                           А.Т.КАДИРОВА