Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Зінченко Любові Іванівни в межах с.Рудня Броварського району Київської областіПроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 ХХІV сесії   VІ  скликання

від «--» червня  2013 року                                                                         за №

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою, щодо складання документів,

що посвідчують право власності на земельну ділянку

      та передачу її у власність гр. Зінченко Любові Іванівни

в межах с.Рудня Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на  земельну ділянку площею 0,2000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр..Зінченко Любові Іванівні розташовану в с.Рудня по вул..Чапаєва,33 розроблений ТОВ «Бравотерра», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3200710222013 від 06.06.2013, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 122, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія  -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

1.  Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,2000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр.. Зінченко Любові Іванівні розташовану в с.Рудня по вул..Чапаєва,33, розроблений ТОВ «Бравотерра».

2.  Передати у власність гр.. Зінченко Любові Іванівні земельну ділянку площею    0,2000 га (угіддя – рілля – 0,0719га, під житловою забудовою одно- та двоповерховою – 0,0656га, сади – 0,0625га) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в с.Рудня по вул..Чапаєва,33.

3.  Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер 3221287601:01:003:0027.

4.  Гр. Зінченко Любові Іванівні приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                           А.Т.КАДИРОВА