Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Зіненка Івана Сафроновича в межах с.Рудня Броварського району Київської областіпроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 четвертої чергової сесії   VІІ  скликання

від 24 грудня  2015 року                                                                         за №   

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання документів, що

посвідчують право власності на земельну ділянку

та передачу її у власність гр.Зіненка Івана Сафроновича

в межах с.Рудня Броварського району Київської області

 

   Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,1201 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. розташовану в с.Рудня по вул.Щорса,45 розроблений ФОП Гаєвський П.В., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-3205628682015 від 15.12.2015 року, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..118,122,123,186-1 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,1201 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Зіненка Івана Сафроновича, розташовану в с.Рудня по вул.Щорса,45, розроблену ФОП Гаєвський П.В..

2.Передати у власність гр. Зіненку Івану Сафроновичу земельну ділянку площею      0,1201 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в с.Рудня по вул.Щорса,45.

3.Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер: 3221287601:01:030:0034.

4.Гр. Зіненку Івану Сафроновичу приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

 

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                     О.П.Карчевський