Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Житнецької Світлани Анатоліївни в межах с.Рудня Броварського району Київської областіпроект                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                           

Р І Ш Е Н Н Я

 дев'ятнадцятої чергової сесії   VІІ  скликання

від         жовтня  2017 року                                                                         за №

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання документів, що

посвідчують право власності на земельну ділянку

та передачу її у власність гр.Житнецької Світлани Анатоліївни

в межах с.Рудня Броварського району Київської області

 

   Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,1400га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Житнецької Світлани Анатоліївни розташовану в с.Рудня по вул.Лебідська,72, розроблений ФОП Панасюк Л.А., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-3209961242017 від 27.09.2017 року, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..118,122,123,186-1 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,1400 га для для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Житнецької Світлани Анатоліївни, розташовану в с.Рудня, вул.Лебідська,72, розроблену ФОП Панасюк Л.А..

2.Передати у власність гр. Житнецької Світлани Анатоліївни земельну ділянку площею 0,1400 га для для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в с.Рудня  по вул.Лебідська,72.

3.Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер: 3221287601:01:022:0047.

4.Гр. Житнецькій Світлані Анатоліївні приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

 

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА               О.П.Карчевський