Рішення сесій сільської ради


Відображається 495 елементів
Назва документаДата публікації
Сортувати 
 
Сортувати 
 
Назва документаДата публікації
Про внесення змін до рішення 11-ї сесії Руднянської сільської ради VІI скликання № 135 від 23 грудня 2016 року «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2017 рік» та додатків до нього 3 листопада 2017 р. 
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 9 місяців 2017 року 3 листопада 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Теличко Лариси Анатоліївни 2 листопада 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Пономаренка Володимира Івановича 2 листопада 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Покоєвіц Тетяни Дем'янівни та Василенко Ганни Демянівни в спільну часткову власність 2 листопада 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Майстренка Володимира Миколайовича та Мельник Надії Миколаївни в спільну часткову власність 2 листопада 2017 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шевчук Ольги Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Швачко Тетяни Володимирівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сухини Володимира Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Скульського Віталія Марковича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Овдієнка Миколи Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Майстренка Григорія Максимовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ігнатенка Сергія Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гордієнка Андрія Костянтиновича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Горбач Зої Вікторівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Цигічко Світлани Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Хвостицької Софії Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Усман Наталії Григорівні в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у спільну часткову власність гр.Нечипорук Тетяни Василівни та Нечипорук Олександра Володимировича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у спільну часткову власність гр.Карпенко Тетяни Андріївни та Шевченко Юлії Сергіївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Скульського Віталія Марковича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Риби Марії Войцехівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Процайла Юрія Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Петрюк Любові Миколаївні в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Макаренко Ганни Антонівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Житнецької Світлани Анатоліївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Житнецької Світлани Анатоліївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Вовікова Миколи Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Майстренко Лідії Тихонівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 листопада 2017 р. 
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І квартал 2017 рік 15 вересня 2017 р. 
Про внесення змін до рішення 11-ї сесії Руднянської сільської ради VІI скликання № 135 від 23 грудня 2016 року «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2017 рік» та додатків до нього 15 вересня 2017 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Теплюка Олексія Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 14 вересня 2017 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель для ведення особистого селянського господарства на землі – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Овдій Надії Веніамінівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 14 вересня 2017 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Ненько Мотрони Семенівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 14 вересня 2017 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Прокопової Ніни Михайлівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 14 вересня 2017 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Левченко Валентини Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 14 вересня 2017 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Жилінського Сергія Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 14 вересня 2017 р. 
Про добровільне об’єднання територіальних громад 2 серпня 2017 р. 
Про затвердження розпоряджень сільського голови за IІ квартал 2017 р. 1 червня 2017 р. 
Про внесення змін до рішення 11-ї сесії Руднянської сільської ради VІI скликання № 135 від 23 грудня 2016 року «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2017 рік» та додатків до нього 1 червня 2017 р. 
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І квартал 2017 рік 1 червня 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Цигічко Світлани Петрівни 30 травня 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Терені Володимира Володимировича 30 травня 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Бурди Олега Анатолійовича 30 травня 2017 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Власюк Людмили Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 30 травня 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Хвостицької Софії Миколаївни 30 травня 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Смалька Леоніда Павловича 30 травня 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Волощук Світлани Вікторівни 30 травня 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Ахмедової Світлани Іванівни 30 травня 2017 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Майстренко Лідії Тихонівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 30 травня 2017 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Гузій Ганни Корніївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 30 травня 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Хвостицької Софії Миколаївни 30 травня 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Житнецької Світлани Анатоліївни 30 травня 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Вовікова Миколи Миколайовича 30 травня 2017 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Прокопової Ніни Михайлівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 30 травня 2017 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Житнецького Олега Володимировича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 30 травня 2017 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Батечка Василя Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 30 травня 2017 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється права сервітуту 29 травня 2017 р. 
Про роботу комунального підприємства «Руднянське» за 2015-2016 роки 29 травня 2017 р. 
Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад» 11 квітня 2017 р. 
Про внесення змін до рішення ХХІІІ сесії VІ скликання за №236 від 26 квітня 2013 року «Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури села Рудня» 11 квітня 2017 р. 
Про внесення змін до рішення 11-ї сесії Руднянської сільської ради VІI скликання № 135 від 23 грудня 2016 року «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2017 рік» та додатків до нього 29 березня 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Риби Марії Войцехівни 29 березня 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Ненько Мотрони Семенівни 29 березня 2017 р. 
Про затвердження орендної плати на земельну ділянку, що надана в оренду ФОП Прохацького В.П., в зв'язку з введенням в дію на території Руднянської сільської ради з 01.01.2017 р. нормативної грошової оцінки земель 29 березня 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Нечипорук Тетяни Василівни та Нечипорук Олександра Володимировича в спільну часткову власність 29 березня 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Климась Григорія Івановича 29 березня 2017 р. 
Про розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту 29 березня 2017 р. 
Про затвердження орендної плати на земельну ділянку, що надана в оренду ФОП Прохацького В.П., в зв'язку з введенням в дію на території Руднянської сільської ради з 01.01.2017 р. нормативної грошової оцінки земель 29 березня 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Ненька Григорія Митрофановича 29 березня 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Карпенко Тетяни Андріївни та Шевченко Юлії Сергіївни в спільну часткову власність 29 березня 2017 р. 
Про затвердження орендної плати на земельну ділянку, що надана в оренду ФОП Федорченко М.Д., в зв'язку з введенням в дію на території Руднянської сільської ради з 01.01.2017 р. нормативної грошової оцінки земель 29 березня 2017 р. 
Про затвердження орендної плати на земельну ділянку, що надана в оренду ФОП Ковшун С.А., в зв'язку з введенням в дію на території Руднянської сільської ради з 01.01.2017 р. нормативної грошової оцінки земель 29 березня 2017 р. 
Про надання згоди на добровільне об'єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи 6 березня 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Парубець Ганни Яківни 6 березня 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Шевчука Віктора Олексійовича 6 березня 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Гузій Ганни Корніївни 6 березня 2017 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жилінського Сергія Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 6 березня 2017 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Денисенка Григорія Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 6 березня 2017 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Батечка Василя Миколайовича 6 березня 2017 р. 
Про встановлення місцевих податків 6 березня 2017 р. 
Про внесення змін до рішення 11-ї сесії Руднянської сільської ради VІI скликання № 135 від 23 грудня 2016 року «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2017 рік» та додатків до нього 6 березня 2017 р. 
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 2016 рік 27 січня 2017 р. 
Про звільнення від оплати за харчування окремих дітей в ДНЗ «Берізка» с.Рудня 26 січня 2017 р. 
Про затвердження положення про преміювання та надання матеріальних допомог працівникам аппарату Руднянської сільської ради на 2017 рік 26 січня 2017 р. 
Про встановлення премій та надбавок 26 січня 2017 р. 
Про затвердження Програми щодо оздоровлення та літнього відпочинку дітей у 2017 році 26 січня 2017 р. 
Про надання згоди на приватизацію жилих приміщень (кімнат) у гуртожитку по вулиці Віталія Шевченка,7 с.Рудня Броварського району Київської області, що належить до комунальної власності територіальної громади с.Рудня 26 січня 2017 р. 
Про затвердження плану роботи Руднянської сільської ради на 2017 рік 26 січня 2017 р. 
Про надання пільги дітям учасників бойових дій з оплати за харчування в ДНЗ «Берізка» с.Рудня 26 січня 2017 р. 
Про преміювання сільського голови села Рудня Карчевського О.П. за грудень місяць 2016 року 30 грудня 2016 р. 
Про затвердження Порядку встановлення пільги з плати батьків, учасників бойових дій в зоні АТО, за харчування дітей в дошкільному навчальному закладі «Берізка» с.Рудня 30 грудня 2016 р. 
Про затвердження Програми соціально- економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади с.Рудня на 2017 рік 30 грудня 2016 р. 
Про внесення змін до рішення 4-ї сесії Руднянської сільської ради VII скликання №25 від 24.12.2015р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2016р.» 29 грудня 2016 р. 
Про встановлення надбавки за престижність праці педагогічним працівникам ДНЗ «Берізка» на 2017р. 29 грудня 2016 р. 
Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2017 рік. 29 грудня 2016 р. 
Про затвердження штатного розпису Працівників Руднянської сільської ради та працівників ДНЗ «Берізка» на 2017 рік 29 грудня 2016 р. 
Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у ДНЗ «Берізка» 29 грудня 2016 р. 
Про внесення змін до рішення 4-ї сесії Руднянської сільської ради VII скликання №25 від 24.12.2015р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2016р.» 29 грудня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Процайла Юрія Миколайовича 28 грудня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Макаренко Ганни Антонівни 28 грудня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Книш Валентини Іванівни, Книш Олександра Михайловича та Бульби Людмили Михайлівни в спільну часткову власність 28 грудня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Книш Валентини Іванівни, Книш Олександра Михайловича та Бульби Людмили Михайлівни в спільну часткову власність 28 грудня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Климась Григорія Івановича 28 грудня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Денисенка Григорія Миколайовича 28 грудня 2016 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Макаренко Ганни Антонівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 28 грудня 2016 р. 
Про безоплатну передачу у власність ПАТ «Київобленерго» енергетичних об'єктів та надання дозволу на розроблення документації із землеустрою під розміщення трансформаторної підстанції 28 грудня 2016 р. 
Про затвердження орендної плати на земельну ділянку для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії 28 грудня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у спільну часткову власність гр.Шевченка Миколи Петровича та Шевченка Володимира Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 28 грудня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Селюка Пантелія Микитовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 28 грудня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Селюка Григорія Пантелійовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 28 грудня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Папенка Вячеслава Валерійовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 28 грудня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Новохацької Світлани Костянтинівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 28 грудня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Ковшун Сергія Дмитровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 28 грудня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Денисенка Григорія Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 28 грудня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Білодіда Миколи Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 28 грудня 2016 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Теплюка Олексія Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 28 грудня 2016 р. 
Про розгляд заяви гр.Теплюка Олексія Миколайовича щодо надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Рудня Броварського району Київської області 28 грудня 2016 р. 
Про розгляд заяви гр.Степанка Андрія Івановича щодо надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Рудня Броварського району Київської області 28 грудня 2016 р. 
Про розгляд заяви гр.Постоєнка Олега Миколайовича щодо надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Рудня Броварського району Київської області 28 грудня 2016 р. 
Про упорядкування структури заробітної плати працівникам ДНЗ « Берізка» села Рудня Броварського району Київської області 16 грудня 2016 р. 
Про внесення змін до рішення 4-ї сесії Руднянської сільської ради VII скликання №25 від 24.12.2015р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2016р.» 16 грудня 2016 р. 
Про затвердження Статуту дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Берізка» Броварського району Київської області (нова редакція) 16 грудня 2016 р. 
Про затвердження Статуту Руднянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Броварського району Київської області (нова редакція) 16 грудня 2016 р. 
Про прийняття об’єктів до комунальної власності територіальної громади села Рудня Броварського району Київської області 16 грудня 2016 р. 
Про розгляд пропозиції міського голови Броварської міської ради Київської області щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад 26 жовтня 2016 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0400 га. по вулиці Шкільна, в с. Рудня Броварського району Київської області 26 жовтня 2016 р. 
Про роботу та фінансову діяльність КП «Руднянське» станом на 01.10.2016 року. 26 жовтня 2016 р. 
Про звернення депутатів Київської обласної ради VІІ скликання До Президента України, голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та органів місцевого самоврядування щодо неконституційності та несправедливості підняття величини тарифів на комунальні послуги для населення без підвищення розміру мінімальної заробітної плати та пенсії 26 жовтня 2016 р. 
Про розгляд заяви Кичи О.М. щодо надання пільг по оплаті за харчування дитини- учасника АТО у ДНЗ 26 жовтня 2016 р. 
Про преміювання сільського голови села Рудня за жовтень місяць 2016 року 26 жовтня 2016 р. 
Про тендерний комітет з організації та проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг бюджетних коштів Руднянської сільської ради 26 жовтня 2016 р. 
Про внесення змін до рішення 4-ї сесії Руднянської сільської ради VII скликання №25 від 24.12.2015р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2016р.» 26 жовтня 2016 р. 
Про затвердження заходів щодо економного та раціонального використання коштів бюджету Руднянської сільської ради на 2016 рік 26 жовтня 2016 р. 
Від 19 жовтня 2016 року № 110 Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 9 місяців 2016 ріку 26 жовтня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Шевченка Миколи Петровича та Шевченка Володимира Миколайовича в спільну часткову власність 26 жовтня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Тосенко Тетяни Андріївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 26 жовтня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Денисенко Олени Павлівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 26 жовтня 2016 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПАТ «Київобленерго» в межах с.Рудня Броварського району Київської області 26 жовтня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Папенка Вячеслава Валерійовича 26 жовтня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади Руднянської сільської ради в с.Рудня Броварського району Київської області 26 жовтня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Литвиненко Лариси Володимирівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 26 жовтня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Денисенка Григорія Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 26 жовтня 2016 р. 
Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі 26 жовтня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Новохацької Світлани Костянтинівни 26 жовтня 2016 р. 
Про внесення змін до Статуту територіальної громади села Рудня Броварського району Київської області 26 жовтня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Коваля Івана Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 26 жовтня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Давидок Віри Степанівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 26 жовтня 2016 р. 
Про внесення змін до рішення 4-ї сесії Руднянської сільської ради VII скликання №25 від 24.12.2015р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2016р.» 18 серпня 2016 р. 
Про внесення змін до рішення 4-ї сесії Руднянської сільської ради VII скликання №25 від 24.12.2015р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2016р.» 18 серпня 2016 р. 
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І півріччя 2016 рік 18 серпня 2016 р. 
Про розгляд звернення селищного голови селища Велика Димерка Бочкарьова А.Б. щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад 18 серпня 2016 р. 
Про надання матеріальної допомоги сільському голові Карчевському О.П. 18 серпня 2016 р. 
Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади села Рудня 18 серпня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Селюка Пантелія Микитовича 18 серпня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Селюка Григорія Пантелійовича 18 серпня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Денисенка Григорія Миколайовича 18 серпня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Білодіда Миколи Миколайовича 18 серпня 2016 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хохлюк Інни Григорівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 18 серпня 2016 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Теплюка Олексія Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 18 серпня 2016 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кулик Ірини Василівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 18 серпня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Тимків Василя Михайловича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 18 серпня 2016 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Швачка Вячеслава Сергійовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 18 серпня 2016 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гнєдої Людмили Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 18 серпня 2016 р. 
Про надання дозволу на виготовлення плану детального планування земельної ділянки гр.Пономаренко Оксани Дмитрівни 18 серпня 2016 р. 
Про затвердження та введення в дію на території Руднянської сільської ради з 16.08.2016р. нормативної грошової оцінки земель села Рудня Броварського району Київської області 18 серпня 2016 р. 
Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу на земельних торгах 2 червня 2016 р. 
Про розгляд звернення сільського голови села Шевченкове Йовенка В.М. щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад 2 червня 2016 р. 
Про затвердження Програми щодо оздоровлення та літнього відпочинку дітей у 2016 році 2 червня 2016 р. 
Про преміювання сільського голови села Рудня за травень місяць 2016 року 2 червня 2016 р. 
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо проведення нормативної грошової оцінки земель с.Рудня 2 червня 2016 р. 
Про затвердження Програми розвитку футболу та спорту в селі Рудня Броварського району 2 червня 2016 р. 
Про внесення змін до регламенту роботи Руднянської сільської ради VII скликання щодо поіменного голосування. 2 червня 2016 р. 
Про внесення змін до Регламенту роботи Руднянської сільської ради Броварського району Київської області VIІ скликання щодо врегулювання конфлікту інтересів 2 червня 2016 р. 
Про внесення змін до рішення 4-ї сесії Руднянської сільської ради VII скликання №25 від 24.12.2015р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2016р.» 1 червня 2016 р. 
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І квартал 2016 рік 1 червня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Тимків Василя Михайловича 1 червня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Денисенко Олени Павлівни 1 червня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Давидок Віри Степанівни 1 червня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Пономарьової Ольги Гордіївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 1 червня 2016 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель для ведення особистого селянського господарства на землі – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр..Пономаренко Оксани Дмитрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 1 червня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Денисенка Григорія Миколайовича 1 червня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Марченка Олександра Васильовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 1 червня 2016 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мишкоріз Оксани Валеріївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 1 червня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Федоряки Алли Миколаївни 1 червня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Шевченко Олени Володимирівни 1 червня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Литвиненко Лариси Володимирівни 1 червня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Давидок Віри Степанівни 1 червня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Слуговини Марії Карпівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 1 червня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Слуговини Марії Карпівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 1 червня 2016 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сухини Володимира Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 1 червня 2016 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель для ведення особистого селянського господарства на землі – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Любенка Юрія Павловича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 1 червня 2016 р. 
Про створення Органу реєстрації місця проживання фізичних осіб Руднянської сільської ради Броварського району Київської області 30 березня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Тосенко Тетяни Андріївни 22 березня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Марченко Олександра Васильовича 22 березня 2016 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Архипенко Заріфи Расулівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 22 березня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Компанець Світлани Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 22 березня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Слуговини Марії Карпівни 22 березня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Ковшун Сергія Дмитровича 22 березня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Шимка Михайла Григоровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 22 березня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Компанець Світлани Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 22 березня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Слуговини Марії Карпівни 22 березня 2016 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Ковшун Дмитра Тихоновича 22 березня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Шимка Григорія Михайловича в межах с.Рудня Броварського району Київської 22 березня 2016 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Теплюка Сергія Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 22 березня 2016 р. 
Про встановлення місцевих податків 15 лютого 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Ковшун Людмили Василівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 лютого 2016 р. 
Про затвердження Програми соціально- економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади с.Рудня на 2016 рік 4 січня 2016 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Теплюка Сергія Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 січня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у спільну часткову власність гр.Оніщенко Анни Олександрівни та Оніщенко Марії Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 січня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Гордієнко Галини Іванівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 січня 2016 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Зіненка Івана Сафроновича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 січня 2016 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сухини Володимира Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 січня 2016 р. 
Про перейменування вулиць села Рудня Броварського району Київської області 23 грудня 2015 р. 
Про звернення директора ПП «Комунальник-ІІІ» Пантася В.І. щодо заключення договору оренди на основні засоби та матеріальні цінності КП «Руднянське» 23 грудня 2015 р. 
Про звільнення з посади начальника КП «Руднянське»» 27 листопада 2015 р. 
Про затвердження регламенту роботи Руднянської сільської ради 27 листопада 2015 р. 
Про затвердження Положення про постійні комісії Руднянської сільської ради 27 листопада 2015 р. 
Про внесення змін до рішення ХХХVІІ сесії VІ скликання від 15.01.2015 року №430 «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2015 рік» 27 листопада 2015 р. 
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 9 місяців 2015 рік 27 листопада 2015 р. 
Про надання багатодітній сім’ї пільги з оплати за харчування дітей у ДНЗ «Берізка» 27 листопада 2015 р. 
Про затвердження розпоряджень сільського голови за жовтень – листопад 2015р. 27 листопада 2015 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Хижняк Лідії Григорівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 27 листопада 2015 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Пономаренко Олександри Павлівни 27 листопада 2015 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Пономаренко Миколи Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 27 листопада 2015 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Ковшун Людмили Василівни 27 листопада 2015 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Заяц Анатолія Антоновича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 27 листопада 2015 р. 
Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування сільському голові Карчевському О.П. 10 листопада 2015 р. 
Про інформацію територіальної виборчої комісії «Про підсумки виборів, визнання повноважень та реєстрацію депутатів Руднянської сільської ради та сільського голови села Рудня» 10 листопада 2015 р. 
Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх складу, обрання голів комісій 10 листопада 2015 р. 
Про встановлення надбавок та преміювання сільському голові Карчевському О.П. 10 листопада 2015 р. 
Про обрання секретаря Руднянської сільської ради 10 листопада 2015 р. 
Про утворення виконавчого комітету Руднянської сільської ради 10 листопада 2015 р. 
Про одночасне здійснення секретарем сільської ради повноважень секретаря виконавчого комітету сільської ради 10 листопада 2015 р. 
Про розгляд листа ПАТ «Київобленерго» за №11/210/4247 від 04.08.2015 року про внесення змін до рішення сесії Руднянської сільської ради за №484 від 05 липня 2015 року 12 жовтня 2015 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гннєдой Людмили Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 12 жовтня 2015 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Коомпанець Світлані Миколаївні 20 жовтня 2015 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Компанець Світлані Миколаївні 20 жовтня 2015 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Микитенка Анатолія Сергійовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 20 жовтня 2015 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Шимка Миихайла Григоровича 12 жовтня 2015 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Швачко Софії Михайлівни 12 жовтня 2015 р. 
Проо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Оніщенко Марії Петрівни та Оніщенко Анни Олександрівни в спільну часткову власність 12 жовтня 2015 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Гордієнко Галини Іванівни 12 жовтня 2015 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Шимку Григорію Михайловичу 12 жовтня 2015 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Опошнього Олександра Григоровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 12 жовтня 2015 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Безименної Тетяни Василівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 12 жовтня 2015 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Хижняк Лідії Григорівни 12 жовтня 2015 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Маркіної Софії Петрівни 12 жовтня 2015 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шввачку Вячеславу Сергійовичу в межах с.Рудня Броварського району Київської області 12 жовтня 2015 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гордієнко Галини Іванівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 12 жовтня 2015 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Оніщенко Марії Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 12 жовтня 2015 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Шимку Михайлу Григоровичу 12 жовтня 2015 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Пономаренко Миколи Івановича 12 жовтня 2015 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Зіненку Івану Сафроновичу 12 жовтня 2015 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПАТ «Київобленерго» в межах с.Рудня Броварського району Київської області 12 жовтня 2015 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гнєдой Людмили Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 12 жовтня 2015 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Приходько Тетяни Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 12 жовтня 2015 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Любенка Юрія Павловича в межах с.Рудня Броварського району Київської обл 12 жовтня 2015 р. 
Про затвердження розпоряджень сільського голови за ІІІ квартал 2015р. 12 жовтня 2015 р. 
Про внесення змін до рішення сесії Руднянської сільської ради №430 від 15.01.2015р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2015р 12 жовтня 2015 р. 
Про внесення змін до рішення ХХХVІІ сесії VІ скликання від 15.01.2015 року №430 «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2015 рік» 7 серпня 2015 р. 
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І півріччя 2015 рік 7 серпня 2015 р. 
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І квартал 2015 рік 10 липня 2015 р. 
Про затвердження розпоряджень сільського голови за ІІ квартал 2015р 10 липня 2015 р. 
1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр..Майстренко Валентини Андріївни розташованої в с.Рудня Броварського району Київської області 10 липня 2015 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Любенка Юрія Павловича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 липня 2015 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Оніщенко Марії Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 липня 2015 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Зіненко Наталії Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 липня 2015 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Пономарьової Ольги Гордіївни 10 липня 2015 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мишкоріз Оксани Валеріївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 липня 2015 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Заяц Анатолія Антоновича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 липня 2015 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шевчук Анни Володимирівни в межах с.Рудня Броварського району Київської облас 10 липня 2015 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Оніщенко Марії Петрівни 10 липня 2015 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Микитенка Анатолія Сергійовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 липня 2015 р. 
Про затвердження орендної плати на земельну ділянку 10 липня 2015 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Швачка Вячеслава Сергійовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 10 липня 2015 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр..Майстренко Валентини Андріївни розташованої в с.Рудня Броварського району Київської області 10 липня 2015 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.. Безштанька Григорія Андрійовича розташованої в с.Рудня Броварського району Київської області 10 липня 2015 р. 
Про скасування рішення виконавчого комітету сільської ради за № 18 від 23 березня 2015 року «Про розгляд заяви Кадирової А.Т. щодо надання їй та її сім’ї в користування квартири за №14 по вул. Чапаєва, буд 19 в с.Рудня Броварського району та видачу ордера на вселення.» 14 квітня 2015 р. 
Про внесення змін до рішення сесії Руднянської сільської ради №430 від 15.01.2015р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2015р.» 7 квітня 2015 р. 
Про затвердження штатного розпису на ІІ- ІVквартал 2015р.працівників ДНЗ «Берізка» 7 квітня 2015 р. 
Про встановлення надбавки за престижність праці педагогічним працівникам ДНЗ «Берізка» на ІІ - ІVквартал 2015р. 7 квітня 2015 р. 
Про затвердження розпоряджень сільського голови за лютий, березень 2015р. 7 квітня 2015 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Смалько Євгенії Федорівни 7 квітня 2015 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Шевчук Анни Володимирівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 квітня 2015 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на землі – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр..Ходос Наталії Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 квітня 2015 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Марченко Надії Яківни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 квітня 2015 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Ніколаєнка Валерія Григоровича 7 квітня 2015 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Лець Вадима Михайловича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 квітня 2015 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПАТ «Київобленерго» в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 квітня 2015 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Луценко Тетяни Яківни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 квітня 2015 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Броварець Раїси Володимирівни 7 квітня 2015 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Зінченко Любові Іванівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 квітня 2015 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Новікова Анатолія Васильовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 квітня 2015 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Котко Галини Яківни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 квітня 2015 р. 
Про затвердження положення про преміювання апарату сільської ради 23 січня 2015 р. 
Про затвердження штатного розпису на 2015р. працівників сільської ради та на І квартал 2015р.працівників ДНЗ «Берізка» 23 січня 2015 р. 
Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у ДНЗ «Берізка» 23 січня 2015 р. 
Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2015 рік. 23 січня 2015 р. 
Про введення в штат ДНЗ «Берізка» одиниці двірника на 2015 рік 23 січня 2015 р. 
Про затвердження плану роботи Руднянської сільської ради на 2015 рік 23 січня 2015 р. 
Про внесення змін до рішення сесії Руднянської сільської ради №344 від 28.01.2014р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2014р.» 22 грудня 2014 р. 
Про затвердження розпоряджень сільського голови за листопад – грудень 2014р. 22 грудня 2014 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Зінченко Любові Іванівни 22 грудня 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Швачко Вячеслава Сергійовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 22 грудня 2014 р. 
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади Руднянської сільської ради в с.Рудня Броварського району Київської області 22 грудня 2014 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Барило Юрія Олександровича 22 грудня 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПАТ «Київобленерго» в межах с.Рудня Броварського району Київської області 22 грудня 2014 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Троян Тетяни Валеріївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 22 грудня 2014 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Павленко Ольги Миколаївни 22 грудня 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шевчук Анни Володимирівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 22 грудня 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Луценко Тетяни Яківни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 22 грудня 2014 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вітем Сергія Володимировича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 22 грудня 2014 р. 
Про затвердження Програми соціально- економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади с.Рудня на 2015рік 22 грудня 2014 р. 
Про стан заходів щодо профілактики африканської чуми свиней 22 грудня 2014 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Троян Тетяни Валеріївни 14 листопада 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Котко Галини Яківни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 14 листопада 2014 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Єрох Олександра Григоровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 14 листопада 2014 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Лець Вадима Михайловича 14 листопада 2014 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель для ведення особистого селянського господарства на землі – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр..Калайди Емілії Данилівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 14 листопада 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Новікова Анатолія Васильовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 14 листопада 2014 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Шевчук Анни Володимирівни 14 листопада 2014 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Артюх Ольги Марківни 14 листопада 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Марченко Надії Яківни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 14 листопада 2014 р. 
Про розгляд листа №1239/08 від 10.10.2014 року Київської обласної ради та рішення Київської обласної ради № 809-43-УІ від 02.10.2014 року «Про деякі питання соціального захисту військовослужбовців». 12 листопада 2014 р. 
Про продовження контракту на виконання обов’язків з начальником КП «Руднянське» Ткаченко П.О. 12 листопада 2014 р. 
Про заходи щодо забезпечення протипожежного захисту об’єктів та приватних житлових будинків, розташованих на території Руднянської сільської ради 12 листопада 2014 р. 
Про внесення змін до рішення сесії Руднянської сільської ради №344 від 28.01.2014р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2014р.» 12 листопада 2014 р. 
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 9 місяців 2014 рік 12 листопада 2014 р. 
Про надання багатодітнім сім’ям пільг з оплати за харчування дітей у ДНЗ «Берізка» 12 листопада 2014 р. 
Про внесення змін до рішення сесії Руднянської сільської ради №344 від 28.01.2014р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2014р.» 18 серпня 2014 р. 
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І півріччя 2014 рік 18 серпня 2014 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Булиги Тетяни Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 18 серпня 2014 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка відводиться у постійне користування релігійної громади парафії на честь Різдва Пресвятої Богородиці Бориспільської єпархії Української православної церкви с.Рудня Броварського району Київської області для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій в межах с.Рудня Броварського району Київської області 18 серпня 2014 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Приходько Тетяни Миколаївни 18 серпня 2014 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Приходько Тетяни Миколаївни 18 серпня 2014 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Кунах Валентини Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 18 серпня 2014 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади Руднянської сільської ради Броварського району Київської області для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування в межах с.Рудня Броварського району Київської області 18 серпня 2014 р. 
Про затвердження розпоряджень сільського голови за травень 2014р. 26 червня 2014 р. 
Про внесення змін до рішення сесії Руднянської сільської ради №344 від 28.01.2014р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2014р.» 26 червня 2014 р. 
Про встановлення місцевих податків і зборів на 2015 рік 26 червня 2014 р. 
Про заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на території Руднянської сільської ради 26 червня 2014 р. 
Про прийняття у комунальну власність територіальної громади с.Рудня газопроводів високого та середнього тиску СТ «Шевченково» та передачу його на баланс ПАТ «Київоблгаз» 26 червня 2014 р. 
Про погодження відпустки сільському голові Кадировій А.Т. 26 червня 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кеуш Оксани Вікторівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 26 червня 2014 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Назаренка Валерія Ігнатовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 26 червня 2014 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Безименної Тетяни Василівни 26 червня 2014 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Мовчану Володимиру Івановичу в межах с.Рудня Броварського району Київської області 26 червня 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Карпенка Валерія Петровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 26 червня 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Левченко Валентини Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 26 червня 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Вітем Сергія Володимировича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 26 червня 2014 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на землі – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр..Ходос Наталії Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 26 червня 2014 р. 
Про затвердження Програми щодо оздоровлення та літнього відпочинку дітей у 2014 році 28 квітня 2014 р. 
Про внесення змін до рішення сесії Руднянської сільської ради №344 від 28.01.2014р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2014р.» 28 квітня 2014 р. 
Про затвердження розпоряджень сільського голови за квітень 2014р. 28 квітня 2014 р. 
Про передачу в оренду комунального майна Руднянської сільської ради приміщення Руднянської медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини до Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» 28 квітня 2014 р. 
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І квартал 2014 рік 28 квітня 2014 р. 
Про доповнення рішення тридцять шостої сесії V скликання за № 397 від 27.10.2010 року « Про безоплатну передачу у власність ЗАТ «А.Е.С. «Київобленерго» енергетичних об’єктів» 28 квітня 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Зіненко Наталії Миколаївни 28 квітня 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Булиги Тетяни Петрівни 28 квітня 2014 р. 
Про затвердження розпоряджень сільського голови за І квартал 2014р. 27 березня 2014 р. 
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 2013 рік 27 березня 2014 р. 
Про стан злочинності та вжиття заходів щодо профілактики правопорушень на території Руднянської сільської ради. 27 березня 2014 р. 
Про внесення змін до складу виконавчого комітету Руднянської сільської ради VІ скликання, затвердженого рішенням Руднянської сільської ради від 16.11.2010 року за № 3 «Про утворення виконавчого комітету Руднянської сільської ради» 27 березня 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Єрох Олександра Григоровича 27 березня 2014 р. 
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади Руднянської сільської ради в с.Рудня Броварського району Київської області 27 березня 2014 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у спільну часткову власність гр.Кадирової Алли Тофіківни та Надольської Тетяни Тофіковни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 27 березня 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Яцюк Валентини Михайлівни 27 березня 2014 р. 
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади Руднянської сільської ради в с.Рудня Броварського району Київської області 27 березня 2014 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Зуй Володимира Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 27 березня 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Назаренка Валерія Ігнатовича 27 березня 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мовчан Анатолія Григоровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 27 березня 2014 р. 
Про затвердження Положення про Фонд охорони навколишнього середовища 27 березня 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Яцюк Валентини Михайлівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 27 березня 2014 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Ткаченка Дмитра Андрійовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 27 березня 2014 р. 
Про розгляд листа Броварської РДА щодо виділення субвенції відділу освіти Броварської РДА 10 лютого 2014 р. 
Про затвердження статуту дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Берізка» Броварського району Київської області 10 лютого 2014 р. 
Про виконання плану роботи сільської ради за 2013 рік та затвердження плану роботи Руднянської сільської ради на 2014 рік 10 лютого 2014 р. 
Про затвердження норм харчування у дошкільному навчальному закладі Берізка» 10 лютого 2014 р. 
Про введення в штат ДНЗ «Берізка» одиниці двірника на 2014 рік 10 лютого 2014 р. 
Про внесення змін в рішення сесії №231 від 30.01.2013р.«Про тендерний комітет з організації та проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг бюджетних коштів Руднянської сільської ради» 10 лютого 2014 р. 
Про затвердження положення про преміювання апарату сільської ради 10 лютого 2014 р. 
Про затвердження штатного розпису на 2014р. 10 лютого 2014 р. 
Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2014 рік. 10 лютого 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кадировій Аллі Тофіківні в межах с.Рудня Броварського району Київської області 8 січня 2014 р. 
Про внесення змін до рішення сесії №226 від 26.12.2012р. «Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2013 рік» 8 січня 2014 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Мовчану Володимиру Івановичу в межах с.Рудня Броварського району Київської області 8 січня 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Зуй Володимира Миколайовича 8 січня 2014 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Отчич Ірини Іванівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 8 січня 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сребнюк Аліни Борисівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 8 січня 2014 р. 
Про затвердження Програми використання та охорони земель села Рудня на період 2014-2015 роки 8 січня 2014 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель для ведення особистого селянського господарства на землі – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Майстренка Петра Максимовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 8 січня 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Ткаченка Дмитра Андрійовича 8 січня 2014 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Фролової Наталії Григорівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 8 січня 2014 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Броварця Володимира Олександровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 8 січня 2014 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості у спільну часткову власність гр.Надольської Тетяни Тофіковни та Кадирової Алли Тофіківни 8 січня 2014 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Скоробагатько Софії Тарасівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 8 січня 2014 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Мовчана Анатолія Григоровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 листопада 2013 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Папенко Ольги Вікторівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 листопада 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Слуговини Марти Свиридівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 листопада 2013 р. 
Про прийняття безхазяйної нерухомої речі у власність територіальної громади с. Рудня 15 листопада 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Ходос Наталії Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 листопада 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Саливон Миколи Опанасовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 листопада 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Кадирової Алли Тофіківни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 листопада 2013 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пономаренко Ніни Василівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 листопада 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Франтійчук Галини Михайлівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 листопада 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Пономаренко Ніни Василівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 листопада 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Гузія Миколи Дмитровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 листопада 2013 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Завадському Євгенію Вікторовичу в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 листопада 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Бучак Лідії Іванівни, Ємець Любові Іванівни та Смірнова Леоніда Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 листопада 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Матюшка Миколи Петровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 листопада 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Герус Любові Володимирівни та Пономаренко Наталії Володимирівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 листопада 2013 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з земель для ведення особистого селянського господарства на землі – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Акопяна Оганеса Хачиковича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 листопада 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Фролової Наталії Григорівни 15 листопада 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Смалько Любові Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 листопада 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Леоненко Надії Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 листопада 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Білодіда Миколи Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 15 листопада 2013 р. 
Про внесення змін до бюджету Руднянської сільської ради на 2013р. 15 листопада 2013 р. 
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 9 місяців 2013 року 15 листопада 2013 р. 
Про внесення змін до рішення сесії «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2014 рік» за №260 від 31.07.2013р. 15 листопада 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості гр.Саливон Миколи Опанасовича 4 жовтня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Теплюка Сергія Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 жовтня 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки та передачу їх у власність гр.Шаманіної Ірини Георгіївни та Рябого Валерія Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 жовтня 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Котко Галини Яківни, Марченко Надії Яківни та Скоробагатько Тетяни Яківни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 жовтня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Пономаренко Ніни Василівни 4 жовтня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Отчич Ірини Іванівни 4 жовтня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пономаренко Ніни Василівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 жовтня 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки та передачу їх у власність гр.Сороці Ніні Пилипівні в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 жовтня 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Карпенко Парасковії Василівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 жовтня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Слуговини Марти Свиридівни 4 жовтня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Кунах Валентини Петрівни 4 жовтня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Геруса Дмитра Васильовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 жовтня 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки та передачу її у власність гр.Павлова Григорія Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 жовтня 2013 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення гр.Слуговини Юрія Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 жовтня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Скоробагатько Софії Тарасівни 4 жовтня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Теплюка Сергія Івановича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 жовтня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Броварець Володимира Олександровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 жовтня 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Мельник Володимиру Петровичу в межах с.Рудня Броварського району Київської області 4 жовтня 2013 р. 
Про затвердження розпоряджень сільського голови за ІІ квартал 2013р. 2 серпня 2013 р. 
Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І півріччя 2013 року 2 серпня 2013 р. 
Про внесення змін до бюджету Руднянської сільської ради на 2013р. 2 серпня 2013 р. 
Про встановлення місцевих податків і зборів 2 серпня 2013 р. 
Про розгляд звернення Асоціації органів місцевого самоврядування Київської області щодо запобігання прийняттю законопроекту №2342 « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні» 2 серпня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Кадирової Алли Тофіківни 2 серпня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Леоненко Надії Петрівни 2 серпня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Мовчан Володимира Івановича 2 серпня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Коваля Івана Івановича 2 серпня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування будівлі церкви парафії «Різдва Богородиці» в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 серпня 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Циганок Олександри Дмитрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 серпня 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Мовчан Тетяни Григорівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 серпня 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки та передачу їх у власність гр.Денисенко Марії Миколаївні в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 серпня 2013 р. 
Про припинення права користування земельною ділянкою 2 серпня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Карпенко Парасковії Василівни 2 серпня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Папенко Ольги Вікторівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 серпня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Смалько Любові Миколаївни 2 серпня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Мовчан Анатолія Григоровича 2 серпня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості у спільну часткову власність гр. Герус Любові Володимирівни та Пономаренко Наталії Володимирівни 2 серпня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Завадського Євгенія Вікторовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 серпня 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки та передачу їх у власність гр.Пономаренка Миколи Миколайовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 серпня 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Мельник Надії Миколаївни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 серпня 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Герус Любові Володимирівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 2 серпня 2013 р. 
Про внесення змін до бюджету Руднянської сільської ради на 2013р. 1 липня 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Швачко Марії Яківни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 1 липня 2013 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Бабієнку Андрію Володимировичу в межах с.Рудня Броварського району Київської області 1 липня 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Зінченко Любові Іванівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 1 липня 2013 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Москаленко Марії Петрівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 1 липня 2013 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Кеуш Ірині Борисівні в межах с.Рудня Броварського району Київської області 1 липня 2013 р. 
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр. Максименка Костянтина Юхимовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 1 липня 2013 р. 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Берковцю Василю Олександровичу в межах с.Рудня Броварського району Київської області 1 липня 2013 р. 
Про заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на території Руднянської сільської ради 1 липня 2013 р. 
Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури села Рудня 7 травня 2013 р. 
«Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І квартал 2013 року» 7 травня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Безштанька Григорія Олександровича 7 травня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Ходос Наталії Миколаївни 7 травня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Максименко Ганни Андріївни 7 травня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Гузій Миколи Дмитровича 7 травня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Малюк Лариси Станіславівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 7 травня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Франтійчук Галини Михайлівни 7 травня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Яскевич Наталії Василівни 7 травня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Сороки Ніни Пилипівни 7 травня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Зінченко Любові Іванівни 7 травня 2013 р. 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Білодіда Миколи Миколайовича 7 травня 2013 р. 
Про внесення змін до бюджету Руднянської сільської ради на 2013р. 3 квітня 2013 р. 
Про пролонгацію терміну дії генерального плану села Рудня 2 квітня 2013 р. 
Про тендерний комітет з організації та проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг бюджетних коштів Руднянської сільської ради 23 січня 2013 р. 
Про внесення змін до бюджету Руднянської сільської ради на 2012р. 17 грудня 2012 р. 
«Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 2012 року» 1 лютого 2013 р. 
Про сільський бюджет Руднянської сільської ради на 2013 рік 28 грудня 2012 р. 
Про продовження контракту на виконання обов’язків з начальником КП «Руднянське» Пантасем В.І. 8 червня 2012 р. 
Про ставку збору за здійснення торгівельної діяльності у відділенні поштового зв’язку села Рудня 8 червня 2012 р. 
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Пономаренко Ніни Василівни 23 листопада 2012 р. 
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Пономаренко Ніни Василівни 23 листопада 2012 р. 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку гр.Котко Галини Яківни, Марченко Надії Яківни та Скоробагатько Тетяни Яківни 23 листопада 2012 р. 
Рiшення про встановлення місцевих податків і зборів 24 червня 2011 р. 
Про затвердження статуту територіальної громади села Рудня Броварського району Київської області 11 січня 2011 р. 
Відображається 495 елементів