2Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.. Безштанька Григорія Андрійовича розташованої в с.Рудня Броварського району Київської області 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                          

Р І Ш Е Н Н Я

 сорок першої  сесії   VІ  скликання

від 05 липня  2015 року                                                                         за № 481

     2Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її

цільового призначення  з ведення особистого селянського  

господарства на землі для будівництва та обслуговування житлового     

будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) 

гр.. Безштанька Григорія Андрійовича  розташованої

в с.Рудня Броварського району Київської області

 

   Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1462 га у власність гр. Безштанька Григорія Андрійовича  розташовану в с.Рудня розроблений БРВВ КОФ ДП «Центр ДЗК», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..118,122,123,186-1 Земельного Кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1462 га за рахунок земель приватної власності у власність гр. Безштанька Григорія Андрійовича  розташовану в Київська область, Броварський район с.Рудня розроблений БРВВ КОФ ДП «Центр ДЗК».

2.Передати у власність гр. Безштанька Григорія Андрійовича  земельну ділянку площею 0,1462 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в Київська область, Броварський район, с.Рудня.

3.Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер 3221287601:01:032:0023.

4.Гр. Безштаньку Григорію Андрійовичу  приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                           А.Т.Кадирова