Про надання багатодітній сім’ї пільги з оплати за харчування дітей у ДНЗ «Берізка»РУДНЯНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

Броварського  району   Київської  області

                                                                

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

                                           Другої чергової  сесії VІІ скликання

 

 

Від  23 листопада   2015 року                                                               № 11 

 

Про  надання   багатодітній сім’ї

пільги  з оплати  за харчування дітей

у    ДНЗ «Берізка»

 

          Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст.35  Закону України «Про дошкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2002 року «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних установ», пункту 2.5 «Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06 грудня 2002 року № 66, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 6 грудня 2002 року за № 953/724, розглянувши  заяву  багатодітної матері: гр.  Кеуш Оксани Вікторівни, мешканки с. Рудня по вул. Калініна,буд 10,  враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємства, середнього та малого бізнесу сесії сільської ради

 

                                                 В И Р І Ш И Л А:

 

    1.  Надати пільги у розмірі 50 % від суми, що підлягає сплаті батьками, на період із 01 листопада 2015р. по 31 грудня 2015 року,  багатодітній матері:

- гр. Кеуш Оксани Вікторівни, мешканки с. Рудня по вул. Калініна,буд 10, з оплати за харчування дочки  Кеуш Ірини, 2010 р.н. та сина Кеуш Павла, 2012р.н., що відвідують Руднянський ДНЗ  «Берізка».

 

     2. Бухгалтерії Руднянської сільської ради та бухгалеру  ДНЗ «Берізки» врахувати дане рішення.

 

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємства, середнього та малого бізнесу.

 

 

                Сільський голова                                           О.П.Карчевський