Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування будівлі церкви парафії «Різдва Богородиці» в межах с.Рудня Броварського району Київської області 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                          

Р І Ш Е Н Н Я

 ХХV сесії   VІ  скликання

від 30 липня  2013 року                                                                         за № 270

 

     Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у постійне

користування для обслуговування будівлі

церкви парафії «Різдва Богородиці»

в межах с.Рудня Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши заяву настоятеля церкви «Різдва Богородиці» священника Григорія Павлюка про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення ділянки у  постійне користування для обслуговування будівлі церкви парафії  «Різдва Богородиці» та додані до неї матеріали,  керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій»,  Законом України «Про державний земельний кадастр», п.3 ст.83, ст..92, ч.2 ст.134 Земельного кодексу України,  сесія Руднянської  сільської ради Броварського району Київської області -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

 1.  Надати дозвіл настоятелю церкви «Різдва Богородиці» священнику Григорію Павлюку на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування площею – 0,1612 га  для обслуговування будівлі церкви парафії «Різва Богородиці» в с.Рудня по вул..Чапаєва,24-а  Броварського району Київської області.

2.  Рекомендувати настоятелю церкви «Різдва Богородиці» священнику Григорію Павлюку звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування будівлі церкви парафії «Різва Богородиці».

3.  Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.

4.  Попередити настоятеля церкви «Різдва Богородиці» священника Григорія Павлюка про те, що державна реєстрація скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право не зареєстроване з вини заявника (п.10ст.24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5.  Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  не надає права володіти, розпоряджатися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                       А.Т.КАДИРОВА