Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Горбач Зої Вікторівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                          

Р І Ш Е Н Н Я

 дев'ятнадцяої чергової сесії   VІІ  скликання

від   26  жовтня  2017 року                                                                         за № 251

 

     Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

гр. Горбач Зої Вікторівни в межах с.Рудня

Броварського району Київської області

 

   Розглянувши заяву гр. Горбач Зої Вікторівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення ділянки у власність та додані до неї матеріали, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..118,123,186-1 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Надати дозвіл гр. Горбач Зої Вікторівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею - 0,07 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул..Лебідська в с.Рудня Броварського району Київської області.

2.Рекомендувати гр. Горбач Зої Вікторівні  звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.

4.Попередити гр. Горбач Зою Вікторівну  про те, що державна реєстрація скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право не зареєстроване з вини заявника (п.10 ст.24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не надає гр. Горбач Зої Вікторівні права володіти, розпоряджатися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА               О.П.Карчевський