Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кадировій Аллі Тофіківні в межах с.Рудня Броварського району Київської області                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                          

Р І Ш Е Н Н Я

 двадцять дев'ятої  сесії   VІ  скликання

від 25  грудня  2013 року                                                        за № 342

 

     Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

гр. Кадировій Аллі Тофіківні в межах с.Рудня

Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши заяву гр. Кадирової Алли Тофіківни  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення ділянки у власність та додані до неї матеріали,  керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій»,  Законом України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

 1.  Надати дозвіл гр. Кадировій Аллі Тофіківні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею – 0,0739 га  для ведення особистого селянського господарства в с.Рудня   Броварського району Київської області.

2.  Рекомендувати гр. Кадировій Аллі Тофіківні  звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3.  Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.

4.  Попередити гр. Кадирову Аллу Тофіківну  про те, що державна реєстрація скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право не зареєстроване з вини заявника (п.10ст.24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5.  Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не надає гр. Кадировій Аллі Тофіківні  права володіти, розпоряджатися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                      А.Т.Кадирова