Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Новікова Анатолія Васильовича в межах с.Рудня Броварського району Київської областіМалий герб України

РУДНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 тридцять п'ятої  сесії   VІ  скликання

від 05 листопада  2014 року                   за № 411

 

     Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

гр.Новікова Анатолія Васильовича в межах с.Рудня Броварського району Київської області

 

   Розглянувши заяву гр. Новікова Анатолія Васильовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення ділянки у власність та додані до неї матеріали, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..118,123,186-1 Земельного Кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Надати дозвіл гр. Новікову Анатолію Васильовичу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею - 0,07 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул..Чапаєва в с.Рудня Броварського району Київської області.

2.Рекомендувати гр. Новікову Анатолію Васильовичу  звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.

4.Попередити гр. Новікова Анатолія Васильовича про те, що державна реєстрація скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право не зареєстроване з вини заявника (п.10 ст.24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5.зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не надає гр. Новікову Анатолію Васильовичу права володіти, розпоряджатися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                              А.Т.Кадирова