Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Папенко Ольги Вікторівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                          

Р І Ш Е Н Н Я

 ХХV сесії   VІ  скликання

від 30 липня  2013 року                                                                         за № 271

 

     Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

гр. Папенко Ольги Вікторівни в межах с.Рудня

Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши заяву гр. Папенко Ольги Вікторівни  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення ділянки у власність та додані до неї матеріали,  керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій»,  Законом України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

 1.  Надати дозвіл гр. Папенко Ользі Вікторівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею – 0,1400 га  для ведення особистого селянського господарства в с.Рудня   Броварського району Київської області.

2.  Рекомендувати гр. Папенко Ользі Вікторівні  звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3.  Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.

4.  Попередити гр. Папенко Ольгу Вікторівну  про те, що державна реєстрація скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право не зареєстроване з вини заявника (п.10ст.24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5.  Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не надає гр. Папенко Ользі Вікторівні  права володіти, розпоряджатися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

 

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                      А.Т.КАДИРОВА