Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пономаренко Ніни Василівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                          

Р І Ш Е Н Н Я

 ХХVІ сесії   VІ  скликання

від 30 вересня  2013 року                                                                         за № 292

 

     Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

гр. Пономаренко Ніни Василівни в межах с.Рудня

Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши заяву гр. Пономаренко Ніни Василівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення ділянки у власність та додані до неї матеріали,  керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій»,  Законом України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія Руднянської  сільської ради Броварського району Київської області -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1. В зв'язку зі зміною в законодавстві рішення 18 позачергової сесії  6 скликання Руднянської сільської ради за №211 від 19.11.2012 року викласти в такій редакції «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»              гр. Пономаренко Ніни Василівни.

 2.  Надати дозвіл гр. Пономаренко Ніні Василівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею – 0,0800 га  для ведення особистого селянського господарства в с.Рудня   Броварського району Київської області.

3.  Рекомендувати гр. Пономаренко Ніні Василівні звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

4.  Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.

5.  Попередити гр. Пономаренко Ніну Василівну про те, що державна реєстрація скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право не зареєстроване з вини заявника (п.10ст.24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

6.  Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не надає гр. Пономаренко Ніні Василівні права володіти, розпоряджатися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

 

 

 

В.О.СІЛЬСЬКОГО  ГОЛОВИ                                                      Н.І.МАКАРЕНКО