Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Швачко Вячеслава Сергійовича в межах с.Рудня Броварського району Київської областіМалий герб України

РУДНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 тридцять шостої позачергової сесії   VІ  скликання

від 17 грудня  2014 року                           за № 423

 

     Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

гр.Швачко Вячеслава Сергійовича в межах с.Рудня

Броварського району Київської області

 

   Розглянувши заяву гр. Швачко Вячеслава Сергійовича  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення ділянки у власність та додані до неї матеріали, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..118,123,186-1 Земельного Кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Надати дозвіл гр. Швачко Вячеславу Сергійовичу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею - 0,16 га для ведення особистого селянського господарства в с.Рудня Броварського району Київської області.

2.Рекомендувати гр. Швачко Вячеславу Сергійовичу  звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.

4.Попередити гр. Швачко Вячеслава Сергійовича про те, що державна реєстрація скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право не зареєстроване з вини заявника (п.10 ст.24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5.зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не надає гр. Швачко Вячеславу Сергійовичу права володіти, розпоряджатися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 Сільський голова
А.Т. Кадирова