Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості у спільну часткову власність гр.Надольської Тетяни Тофіковни та Кадирової Алли Тофіківни                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                          

Р І Ш Е Н Н Я

 двадцять дев'ятої  сесії   VІ  скликання

від 25  грудня  2013 року                                                      за № 333

 

     Про надання дозволу на розробку

технічної документації  із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі на місцевості

у спільну часткову власність

гр.Надольської Тетяни Тофіковни та

Кадирової Алли Тофіківни

 

   Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України «Про державний земельний кадастр», ст.12, 118 Земельного кодексу України, розглянувши  заяви  гр.Надольської Тетяни Тофіковни та Кадирової Алли Тофіківни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі у спільну часткову власність на місцевості,  сесія сільської ради  -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

 1.  Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі у спільну часткову власність на місцевості    гр. Надольської Тетяни Тофіковни та Кадирової Алли Тофіківни   площею – 0,2500 га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с.Рудня   по вул.Калініна,58 в межах Руднянської сільської ради Броварського району Київської області.

2.  Роботи щодо розробки технічної документації із землеустрою розпочати з укладання договору із землевпорядною організацією, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) на їх виконання.

3.  Технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.

4.  Попередити гр. Надольську Тетяну Тофіковну та Кадирову Аллу Тофіківну про те, що державна реєстрація скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право не зареєстроване з вини заявника (п.10ст.24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5.  Зазначений дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості не надає гр. Надольській Тетяні Тофіковні та Кадировій Аллі Тофіківні права володіти, розпоряджатися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                         А.Т.Кадирова