Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку гр.Котко Галини Яківни, Марченко Надії Яківни та Скоробагатько Тетяни ЯківниМалий герб України

РУДНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
 сесії VІ скликання

Від  20 року № 


Про 


Керуючись п. 34 ст. 26 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19, 22, 25, 29, 30, 56 Закону України «Про землеустрій», ст. 12, 89, 116, 118, 120 Земельного кодексу України, п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, враховуючи заяви громадян Котко Галини Яківни, Марченко Надії Яківни та Скоробагатько Тетяни Яківни та те, що земельна ділянка згідно з земельно-кадастровими даними перебувала в користуванні відповідно до рішення Броварського міськрайонного суду від 24.05.2012 року сесія Руднянської сільської ради Броварського району Київської області

ВИРІШИЛА:
  1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку площею 0,25 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд по вул. Кірова, 104 громадянам України:
    • Котко Галині Яківні - 1/3 частина,
    • Марченко Надії Яківні - 1/3 частина,
    • Скоробагатько Тетяні Яківні - 1/3 частина.
  2. Рекомендувати гр. Котко Галині Яківні, Марченко Надії Яківні та Скоробагатько Тетяні Яківні замовити розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.
  3. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку гр. Котко Галини Яківни, Марченко Надії Яківни та Скоробагатько Тетяни Яківни в законодавчо визначеному порядку подати на затвердження до Руднянської сільської ради Броварського району Київської області.

Сільський голова
А.Т. Кадирова