Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Майстренка Володимира Миколайовича та Мельник Надії Миколаївни в спільну часткову власність 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                          

Р І Ш Е Н Н Я

 дев'ятнадцятої чергової сесії   VІІ  скликання

 

від  26  жовтня  2017 року                                                                         за № 242

     Про надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості

гр.Майстренка Володимира Миколайовича та Мельник Надії Миколаївни

в спільну часткову власність

 

  Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..12,118 Земельного Кодексу України, розглянувши заяви гр. Майстренка Володимира Миколайовича та Мельник Надії Миколаївни  про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, враховуючи рекомендації комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Майстренка Володимира Миколайовича та Мельник Надії Миколаївни по ½ частині у спільну часткову власність площею – 0,20 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Рудня по вул.Ватутіна,6 в межах Руднянської сільської ради Броварського району Київської області.

2.Роботи щодо розробки технічної документації із землеустрою розпочати з укладання договору із землевпорядною організацією, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) на їх виконання.

3.Технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.

4.Попередити гр. Майстренка Володимира Миколайовича та Мельник Надію Миколаївну  про те, що державна реєстрація скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право не зареєстроване з вини заявника (п.10 ст.24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5.Зазначений дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості не надає гр. Майстренку Володимиру Миколайовичу та Мельник Надії Миколаївні права володіти, розпоряджатися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                    О.П.Карчевський