Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Нечипорук Тетяни Василівни та Нечипорук Олександра Володимировича в спільну часткову власність 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                          

Р І Ш Е Н Н Я

 чотирнадцятої позачергової сесії   VІІ  скликання

 

від 24 березня  2017 року                                                                         за № 187

 

     Про надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості

гр.Нечипорук Тетяни Василівни та Нечипорук Олександра Володимировича

в спільну часткову власність

 

  Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..12,118 Земельного Кодексу України, розглянувши заяви гр.Нечипорук Тетяни Василівни та Нечипорук Олександра Володимировича  про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості, враховуючи рекомендації комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Нечипорук Тетяни Василівни та Нечипорук Олександра Володимировича у спільну часткову власність в рівних частинах площею – 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Рудня по вул.Лебідська,56 в межах Руднянської сільської ради Броварського району Київської області.

2.Роботи щодо розробки технічної документації із землеустрою розпочати з укладання договору із землевпорядною організацією, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) на їх виконання.

3.Технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.

4.Попередити гр.Нечипорук Тетяну Василівну та Нечипорук Олександра Володимировича  про те, що державна реєстрація скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право не зареєстроване з вини заявника (п.10 ст.24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5.Зазначений дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості не надає гр. Нечипорук Тетяні Василівні та Нечипорук Олександру Володимировичу права володіти, розпоряджатися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА               О.П.Карчевський